Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Nyárias tusfürdő, mely egzotikus friss illatával egy tengernél töltött napot idéz fel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sancsa

2018. október 15.

Nem volt rossz az illata, de semmi maradandó élmény. Szokásos Bale-minőség, ami attól még tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

LadyBianka

2018. szeptember 4.

Hozza a megszokott Balea tusfürdő szintet, az illata üdítően vidám, bár nem tartós, de ez engem nem is zavar. 5 csillag, mert 270 ftért ne várjunk csodát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

freja

2018. szeptember 3.

Klassz a csomagolása, és jól habzik, de az illatát én sajnos nem nagyon éreztem használat közben, utána meg egyáltalán nem. Újravenni meg ha akartam volna, se tudtam volna, mert a környékünkön alig lehetett kapni, a többi fajtáját meg egyáltalán nem láttam. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

KittyLady

2018. augusztus 23.

Egy újabb remek illatú balea-s tusfürdő. Nem szárít, csomagolása is kreatìv, áráról már ne is beszéljünk.Jár az 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Nicu

2018. augusztus 16.

Kékes átlátszó színe van. Az illatát nem tudom mihez hasonlítani, friss, tényleg egy tengernél töltött napra emlékeztet. Nem irritál, még a párom is szokta használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Roxxy

2018. augusztus 13.

Nagyon vidám,finom illata van.Mint a többi Baleás termékkel, ezzel is meg vagyok elégedve-ilyen alacsony árért nem lehet jobbat létrehozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Effi

2018. augusztus 10.

A boltban nagyon megtetszett az illata, hazavittem, párszor használtam és mostanra annyira megutáltam, hogy az nem igaz... Valahogy már nem kellemesen frissítőnek, hanem borzasztó töménynek és édesnek érzem. Szerencse, hogy gyorsan fogy. A hatása szokásos megfelelő, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

truska

2018. augusztus 9.

Végre egy Balea tusfürdő aminek nem csak az illatába szerettem bele ( az isteni egyébként), hanem ez végre nem szárit, és nem olyan vizes hig állagú mint a többi. Hirtelen felindulásbol vettem meg a sokadiknak, de imádom :D. .tuti újraveszem ha találok még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

typical

2018. augusztus 2.

Az utóbbi idő limitált kiadásainak nagyrésze (unkornis, láma, stb) számomra egyáltalán nem volt vonzó, túl töménynek és édesnek tartottam őket, a nyári kollekcióból is csak egy nyerte el tetszésemet. Ez véégre az én ízlésemnek is kedvez, kellemesen frissítő, és igényes a csomagolása. Jó minőség aprópénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Enne

2018. augusztus 2.

Nem rossz, de inkább a csomagolása érdekes, az illata olyan semmi extra. Ugyanúgy tisztít, mint a többi baleás. Már egy hete is akartam véleményezni, de nem találtam fent, úgyhogy feltöltöttem, de látom, elkéstem vele, mert néhány nap várakozás után eltűnt az oldalamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.