Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Szappanok

Folyékony krémszappan a kókusz és ananász trópusi illatával. Hidratáló, pH-semleges formula.

fanni06

2020. július 2.

Nagyon kellemes illatú szappan, talán gumicukorhoz hasonlítanám az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Nagyon kellemes illatú szappan, talán gumicukorhoz hasonlítanám az illatát.

Banszky

2019. február 25.

Szeretem a Balea folyékony szappanjait,rengeteg illatban kapható és mind isteni. Arról nem beszélve,hogy dísze a fürdőszobának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

ReiShiltenphie

2019. január 25.

Szeretem az ananász és kókusz illatát, de ennek az illata nem hasonlít egyikre sem. Ennek ellenére egész kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Ennie86

2018. december 8.

Amiben ananász van annak én nem tudok ellenállni! :) Ez is nagyon jól sikerült folyékony szappan lett a Baleától. Imádom az illatát. Nem szárít egyáltalán. Egy kis nyarat csempész a télbe. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

wildrose

2018. november 7.

Nem rossz, de nem is kiemelkedő illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárít. A csomagolása nagyon tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

silence

2018. október 17.

Sokszor veszek Balea folyékony szappant, mert nagyon kedvezőek ár / érték arányban és általában a beltartalomban sem csalódok.
Ez az ananászos-kókuszos változata nagyon finom volt, nem az a gejl édes, gyümölcsös-kókuszos vonulat, amit már más termékeknél megszoktunk, hanem kicsit frissítőbb, "szappanhoz valóbb" volt.
A minőségére sem lehet panasz, nem szárította ki az amúgy repedezésre hajlamos, ekcémás kezemet, bármennyit is mostam vele.
Egy 500ml-st szeretettel elhasználtunk belőle, de nem venném újra, mert az illata könnyen felejthető számomra és inkább szívesen kísérletezgetek mással...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

zorica85

2018. október 17.

Mindig utántöltőket veszek, de teljesen ki volt fogyva a d., így ez jött velem és nem bántam meg. Inkább ananász illatú, de az viszont tök tartós kézmosás után. Krémes, jól habzó, alaposan tisztít, de egyelőre nem érzem hogy szárítana. Megyek vissza asszem az utolsóért, mert kifutó ha jól láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Gina1031

2018. szeptember 15.

Beleszerettem az illatába. Nem szárít, az ekcémára hajlamos kezemet nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

kittiszabo98

2018. szeptember 13.

Alapból a kinézete megfogott, de még az illata! Nagyon imádom, örülök hogy beszereztem, mostantól ezt fogom lesni a DM üzletekben!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Jaderie

2018. augusztus 26.

Nálam bevágódott a csomagolásával, a trendi színek és a trópusi gyümölcsök tökéletes kombinációja. Az illatában a legjobb, hogy nem az a tipikus émelyítő kókuszillat, hanem tényleg egy nagyon kellemes és finom gyümölcsösség érződik minden kézmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Sorbitol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid