Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes deospray kókusz és nektarin illattal.

orsipanka

2018. február 20.

Korábban használtam két régebbi verziót a Balea kókuszos dezodoraiból, ez azoknál sokkal kevésbé édes, inkább a nektarin érződik benne. Az izzadásgátló hatása télen bőven elég, még sportoláshoz is, nyárra nem tudom, mert addigra el fog fogyni. Összességében rendben van, olcsó, kellemes illatú,de semmi extrát nem nyújt. Újra nem venném, de más illatot fogok még venni a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

ani9720

2017. július 11.

Sajnos nekem ez a termék nem vált be, nagyon édesnek találom az illatát és nem sokáig tart a hatása. Elég hamarabb elmúlik az illat és elkezdek tőle izzadni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

Dea

2017. július 9.

A nyári kánikulát leszámítva egész hatásos,kellemes illat, nem venném újra,mert még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

cigarettamacska

2017. július 3.

Ahhoz képest,hogy alumíniummentes, nagyon jól védett a testszagok ellen. Azonban ez egy olyan illat, amit egyszerűen nem bírtam olyan sokáig elviselni, amíg elhasználtam volna a dezodort, túl édes volt már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Betty05

2017. május 10.

Imádom, isteni illata van, ami tartós, és nem irritálja bőrt, Nekem nagyon bejött sokszor vásároltam újra !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Akossbunny

2017. január 8.

Imádom frissitó finom illat de sajnos nem tul tartos én golyos deoval kombinálva használom és igy tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

lovecreams

2016. augusztus 2.

Én nagyon imádom. Tartós, isteni illata van és felfrissít. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Én nagyon imádom. Tartós, isteni illata van és felfrissít. Újravevős

ylexe

2016. június 20.

Nem bír minden strapát, kicsit túl intenzív az illata, nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Nem bír minden strapát, kicsit túl intenzív az illata, nem vált be.

balatonka

2016. május 17.

Az illata nagyon tetszik, de ezen kívül konkrétan semmilyen pozitívuma sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Az illata nagyon tetszik, de ezen kívül konkrétan semmilyen pozitívuma sincs.

fuge7

2016. május 12.

Főleg azért vettem meg, mert alumíniummentes, és árban kedvező. Az illata először nem tűnt rossznak, de magamon nem bírtam elviselni, túl erős volt és édes. WC illatosítóként végezte szegény. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol