Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem. Kompakt technológia a kétszeres mennyiségért: a koncentrált receptúrának, valamint hatékony technológiának köszönhetően egy hagyományos dezodorhoz képest kétszer többször használható. A 200 ml-es flakonban lévő mennyiség 400 ml-nek felel meg.

Az Original Care dezodor kettős kapszularendszerbe zárt illatkapszulái ylang-ylang illóolajat tartalmaznak, melyek a test melegére reagálva folyamatosan aktiválódnak, így biztosítva a hosszan tartó frissességet.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 21.

A legjobb dezodor! Érzetre olyan púderes a bőrön, kevésbé izzadok vele, alkoholmentes, az illata nem tolakodó és olcsó. Viszont alaposan fel kell rázni különben sűrű fehér port fog fújni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Beya93

2019. július 8.

Nem tudom hova tenni...jó is, meg nem is. Erős izzadásgátló hatása van, ettől aztán tényleg egy cseppet sem izzadtam hónaljon (az már más kérdés, hogy ez mennyire egészséges..), viszont olyan szinten összefogja a ruhát, hogy az nem igaz... A guta megütött tőle minden alkalommal, úgy vigyáztam mindig, de akármilyen kicsit, éppen hogy hozzáért és tiszta fehér lett, amit ráadásul alig lehet leszedni... Sőt, volt olyan, hogy lemostam, de nemsokkal később megint fehér volt a hónaljamnál. A másik, hogy brutál fullasztó. Mielőtt befújtam magam kimentem a nappaliba, nagy levegő, fújás és futás. Ha sikerült beleszagolni fuldokoltam a köhögéstől amit ez a porfelhő okozott. Szóval hatásos, de nekem nem ér meg ennyi macerát, kényelmetlen volt használni, viszont sajnos/szerencsére sok is van bennem úgyhogy nem bírtam megvárni hogy elfogyjon, másikat vettem és kidobtam. Szívem szerint 2*-ot adnék, de hatásos úgyhogy nem teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

dori96

2018. november 8.

A hagyományos 150 ml-s márkás dezodorok egyre drágábbak és nagyon hamar el is fogynak. Ezért választottam ezt, bíztam benne, hogy tovább elég lesz, hiszen 400ml-t ígér. Tartja is, nagyon lassan fogy.
Az illata kellemes, a hatása is jó, nem kell aggódni mellette, hogy budos leszel.
Amikor kifújjuk, akkor tényleg elég fullasztó és fehér foltot hagyhat ha sokáig fújjuk. De a fekete ruháimat nem fogta meg. Összeségében tetszik, szerintem újraveszem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Kinleyni

2018. október 15.

Most ő a favorit. Igaz, hogy kicsit poros, meg fullasztó kifújáskor. Ha vastag a réteg törölközővel igazítani kell, de akkor is..
Nem tökéletes, de azt tudja mint a drágább társai, sőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Nem tökéletes, de azt tudja mint a drágább társai, sőt.

orsi1293

2018. szeptember 24.

Minden sotetebb ruhan foltot hagy es nagyon ovatosan kell fujni, hogy ne fulladjak meg es ne kepzodjon por alaku lehullo feher reteg a boromon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Kendralinx

2018. szeptember 23.

Olyan durva réteget képez , hogy kiakadtam, a ruhámat is haza vágta, de végül is tényleg véd a z izzadságtól.. csak azért a ruhámon nm kéne baromi nagy csíkot hagynia.. át kellet öltöznöm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Az illatát szeretem, mert nagyon hasonlìt a Dove-èra, viszont vìztaszìtò rèteget kèpez a hònaljamon, amit este se tudok lemosni, ezèrt átálltam arra, hogy fürdès után fùjom be magam vele. Ennek ellenère simán át tudom izzadni. Elhasználni elhasználom, de szeretni sose fogom ezt a termèket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Ennie86

2018. június 13.

Egy az egyben Dove original illata van, amit imádok! :) Nagyon jól teljesít és persze az illata is isteni! Újravevős. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Turdusmerula

2018. március 21.

Imádom az illatát! Nagyon friss és egész nap érezni. Sportoláshoz is használom és tökéletesen bevált! Nagyon gazdaságos, sokáig elég. Nagy kedvencem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

HontiAgi

2018. március 7.

Érzetre kellemes, eddig az izzadásgátlás is egész jól megy neki a szaga az viszont valami brutál. Vagyis nem is a szaga, az szimplán csak valami régies natúr deo-illat, viszont az a poros felhang ami társul hozzá, az tipikusan az, ami beleeszi magát az ember orrába, látelepszik a nyálkahártyájára és szépen csöndben - vagyis hangos krahácsolás közepette megfojtja. Szóval használni úgy a legcélszerűbb, hogy keresel egy szobát ahová utána egy darabig nem kell menned, nagylevegő, fújsz és menekülsz. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.