Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 24.

Kategória:   Testápolók

Üdítően könnyű és könnyen felszívódó testápoló koffeinnel, Powealge Wakame-val. CellActive formulájának köszönhetően jól ápolja és javítja a bőr megjelenését, speciálisan hat a problémásabb területekre, mintpéldául hasra, fenékre és combokra, feszesebbé és rugalmasabbá teszi az ottani bőrt. Vegán termék.

Szipi123

2021. május 10.

Szeretem az illatát, jól hidratálja a bőrömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 10.

Szeretem az illatát, jól hidratálja a bőrömet

TreasuredSoul

2021. február 23.

Nekem nagyon tetszik az illata! Egyáltalán nem szúnyogriasztós. Ízlések és pofonok. Éjszakára ha bekenem, reggelre beszívódik. Feszesítő hatásáról nem tudok beszámolni (nem is igazán hiszek benne), de nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

lZsuzsi

2020. november 20.

Tavaszra-nyarra jo kis termek,szinte ereztem ahogy estenkent frissit, de nekem fontos szempont hogy a testapolo reggelre szivodjon be ugy 80szazalekban minimum. Sajnos ez tole nem volt elvarhato, igy felcserelodtek a dolgok: mar reggel tusoltam nem pedig este. Tuti teszi a dolgat, de nem vagyok tele borhibaval hogy ejjel nappal azt nezzem mennyit valtoztatott a boromon. Konnyed testapolot kerestem, meg is talaltam, de megis olyan egynek elmegy erzesem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Dana1983

2020. október 6.

Ez a krém testápoló állagú (milyen meglepő), kevés kell belőle és hamar beszívódik, de a szaga szinte elviselhetetlen. Mint a citromos légfrissítő. Kidobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 6.

kfvera

2020. augusztus 27.

Kicsit szkeptikus voltam az itteni vélemények alapján, de elég olcsó ez a krém ahhoz, hogy végül tettem vele egy próbát. Nyilván ahány ember, annyi különböző ízlés és szükséglet. A tömegtermékek igyekeznek minél szélesebb körben, minél általánosabb megoldást nyújtani, ennek pedig az a hátránya, hogy az átlagostól való eltérésre nincs válaszuk. Nekem nagyon tetszik ez a krém. Kellemes, könnyű állaga van, gyorsan beszívódik és rögtön az első használat után érezhetően puhább lett tőle a bőröm. Nem feszesebb, de mégis kellemesebb tapintású. Egy hete használom, a puhaság állandósult. A feszesség terén nem várok tőle csodát, mert viszonylag sok dolga van. 25-26-ról 21-22-re csökkent a testzsír-százalékom, ez az én testemnek elég nagy változás, és bár nem volt kifejezetten gyors, sok helyen kifogytam a bőrömből. Nem ilyen drasztikusan lötyögős, inkább az a kategória, hogy ha jobban nézem, akkor látom, illetve bizonyos testtartásoknál vicces. :D Nagyon-nagyon lassan, de magától is húzódik vissza, ezt gondoltam ezzel a krémmel turbózni egy kicsit. A címke szerint 3 hét után kéne látnom ezen a téren is eredményt, nagyon kíváncsi vagyok. Megtanultam már együttélni némi plusz lityilötyi bőrrel, szóval bármilyen kis apró eredmény csak hab lenne a tortán. Az illatáról meg annyit, hogy nálam plusz pont a férfi-kompatibilitásért. Néha jól jön egy kis segítség a legproblémásabb területekhez... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Annabella0

2020. július 9.

Én nagyon szeretem az illatát, a cellulit társának is pont ugyan ilyen az illata. Könnyű laza krém, ami gyorsan beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet.
1-2 nap után pihe puhává és hidratáltá tette a bőröm.
Nálam teljesen jól bevált ,újra vásárlós 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

1-2 nap után pihe puhává és hidratáltá tette a bőröm.
Nálam teljesen jól bevált ,újra vásárlós 😊

diahlin

2020. június 23.

Régebben volt a Baleának egy narancsbőr elleni testradírja, aminek imádtam az illatát, azt reméltem, ez is arra fog hasonlítani, de nem. Ennek a szaga leginkább a Jar citromos mosógatószerére hasonlít, ezért magában nem is használom, csak erősebb illatú önbarnító alá. Amúgy tényleg könnyed krém és nyáron talán elég is lehet a hidratáló hatása, de ahhoz is önuralom kell, hogy egyáltalán elhasználjam, újravenni biztosan nem fogom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

LeticiavW

2019. március 14.

Jo az illata, bar nekem talan egy kicsit sok. Jol hidratal. Erdemes kiprobalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Jo az illata, bar nekem talan egy kicsit sok. Jol hidratal. Erdemes kiprobalni.

Zso53

2018. július 30.

Jól beszívódik friss könnyed illata van. Jól hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Jól beszívódik friss könnyed illata van. Jól hidratálja a bőrt.

csicserke

2018. július 4.

Engem nem győzött meg, pedig általában szeretni szoktam a "zöldes", citrusos, friss illatokat. Először is túl édeskés, már-már émelyítő a szaga, de legalább hamar elillan. Másodszor nem hidratál eléggé, pedig becsületesen bekentem magam vele minden reggel. Ezáltal persze a " javítja a bőr megjelenését" kijelentés sem állja meg a helyét. A feleannyiba kerülő tégelyes Balea testápolók sokkal jobbak, legalábbis a sötétkék, meg a világoskék mindenképpen. Várom már, hogy elfogyjon és soha többé nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Coleus Forskohlii Root Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak