Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 24.

Kategória:   Testápolók

Üdítően könnyű és könnyen felszívódó testápoló koffeinnel, Powealge Wakame-val. CellActive formulájának köszönhetően jól ápolja és javítja a bőr megjelenését, speciálisan hat a problémásabb területekre, mintpéldául hasra, fenékre és combokra, feszesebbé és rugalmasabbá teszi az ottani bőrt. Vegán termék.

Annabella0

2020. július 9.

Én nagyon szeretem az illatát, a cellulit társának is pont ugyan ilyen az illata. Könnyű laza krém, ami gyorsan beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet.
1-2 nap után pihe puhává és hidratáltá tette a bőröm.
Nálam teljesen jól bevált ,újra vásárlós 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

1-2 nap után pihe puhává és hidratáltá tette a bőröm.
Nálam teljesen jól bevált ,újra vásárlós 😊

diahlin

2020. június 23.

Régebben volt a Baleának egy narancsbőr elleni testradírja, aminek imádtam az illatát, azt reméltem, ez is arra fog hasonlítani, de nem. Ennek a szaga leginkább a Jar citromos mosógatószerére hasonlít, ezért magában nem is használom, csak erősebb illatú önbarnító alá. Amúgy tényleg könnyed krém és nyáron talán elég is lehet a hidratáló hatása, de ahhoz is önuralom kell, hogy egyáltalán elhasználjam, újravenni biztosan nem fogom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

LeticiavW

2019. március 14.

Jo az illata, bar nekem talan egy kicsit sok. Jol hidratal. Erdemes kiprobalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Jo az illata, bar nekem talan egy kicsit sok. Jol hidratal. Erdemes kiprobalni.

Zso53

2018. július 30.

Jól beszívódik friss könnyed illata van. Jól hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Jól beszívódik friss könnyed illata van. Jól hidratálja a bőrt.

csicserke

2018. július 4.

Engem nem győzött meg, pedig általában szeretni szoktam a "zöldes", citrusos, friss illatokat. Először is túl édeskés, már-már émelyítő a szaga, de legalább hamar elillan. Másodszor nem hidratál eléggé, pedig becsületesen bekentem magam vele minden reggel. Ezáltal persze a " javítja a bőr megjelenését" kijelentés sem állja meg a helyét. A feleannyiba kerülő tégelyes Balea testápolók sokkal jobbak, legalábbis a sötétkék, meg a világoskék mindenképpen. Várom már, hogy elfogyjon és soha többé nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Erikja23

2018. július 4.

Kellemes illatú, tényleg kicsit lassan felszívódó, de jól hidratál és feszesít is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Spvirgi

2018. június 2.

Szerintem nagyon jó kis testápoló!! Teljesen megvagyok vele elégedve.
Kellemes illatú, fehér krém, idő kell neki hogy beszívja a bőröm de utána puha és szebb a bőröm a combomon látom is egyébként a hatását!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Szerintem nagyon jó kis testápoló!! Teljesen megvagyok vele elégedve.

lildiko

2018. február 9.

Engem őszintén szólva az illata vett meg, de nem tudok róla rosszat mondani, sőt! Szerintem az eddigi legjobb testápolóm. Az én bőröm fürdés után húzódik, viszket, minden bajom van olyankor. Ez a testápoló rögtön enyhítette, pedig erre még a drága kencék sem voltak nálam képesek. :) Reggelre pedig olyan puha és hidratált bőröm van tőle, hogy az csoda. Nagyon szeretem. Elég kísérletezős vagyok testápoló téren, de szerintem ezt újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

feherandie

2017. november 1.

nagyon szereteeem, több mint két hónapja megvan, nem tudom mennyi lehet még benne de elég gazdaságos. Illata, hatása, minden számomra tökéletes, zsírosság tekintetében kb középre esik nyilván nem egy testvaj, de hidratál kellően. Azért mégis le kell vonnom egy csillagot mivel én az égvilágon semmilyen feszesítő hatást nem érzékeltem, pedig ezt igéri, de ettől függetlenül újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

audreycoca

2017. szeptember 22.

Ami nagyon-nagyon tetszik benne az az illata! Mentás limeos zöld tea illatú!!Imádom! Sajnálom, hogy nem nyár elején fedeztem fel mert imádnám a nagy melegbe! Akciósan 800 forintért vettem, de szerintem teljes áron is megérné, mert nagy kiszerelés. Gyorsan beszívódik, nem mély hidratáló, de egyébként selymes, puha lesz tőle a bőröm. Feszesítő hatásáról még nem tudok beszámolni, mert még csak négyszer használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Coleus Forskohlii Root Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak