Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grainne, Módosítva: 2012. október 2.

Kategória:   Samponok

A Balea gyógynövénysampon a 7 komponensű gyógynövény formula és B3-vitamin tartalmával felszabadítotja a normál és enyhén zsíros hajról a felesleges zsírt.

Kiszerelés: 500 ml

dzsanki

2016. április 12.

Nagyon jó sampon volt, nagyon jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Nagyon jó sampon volt, nagyon jó áron.

nayao

2013. május 18.

Jó sampon volt, szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Jó sampon volt, szerettem használni.

mademoiselle

2013. április 3.

Tökre szerettem, sajnálom, hogy megszüntették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Tökre szerettem, sajnálom, hogy megszüntették.

cirrus

2013. február 2.

Nem volt rossz sampon, jól tisztított, de az illatát nem szerettem (párom használta én csak néha rájártam). Szerintem ahhoz képest hogy pofátlanul olcsón adták, a minősége nem volt rossz. Valahol ennél a minőségnél kéne kezdődnie az összes samponnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

b.niki

2013. január 22.

Szeretem ezt a sampont, még van egy kicsi belőle, de azt nagy becsben tartom, hiszen már nem kapható. Megérte az árát, és sokáig elég egy flakon. Ehelyett a Baba zöldteás-citromfüves samponját ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Soly77

2012. október 2.

Ez egy nagyon jó termék volt. Olcsó, hatásos... kell ennél több? nagyon sajnálom hogy nem lehet már kapni... :( egyenlőre nem találtam meg a méltó utódját!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

edke

2012. július 26.

valahogy mindig visszatérek ehhez a samponhoz. nagyon gyorsan zsírosodó hajam van, de a zsíros hajra való samponok mindig lemarják a fejbőrömet is, aztán viszket és "korpás", ahogy hámlik le.. kb. ez az egy úgy tisztítja alaposan meg a hajam, hogy nem bántja a fejbőrömet :) ráadásul hihetetlen olcsó... és egyébként is nagyon szeretem a gyógynövényes cuccokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Ryana

2012. július 20.

Korrekt sampon ez, újra fogom venni. Elősamponnak használom, mert kiválóan tisztít, utána még egy mosást végzek valami speciális samponnal. Azt hozza, amit várok tőle, jó áron. Nem csodaszer, de megbízható, megéri az árát, sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.

asbothb

2012. július 9.

Nekem bevált ez a sampon, nem azt mondom, hogy nem használtam jobbat, de az jóval drágább is volt. Plusz az összetevői se vészesek annyira. Nálam 4est érdemel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

ribizli

2012. május 6.

Áttértem erre egy rossz minőségű, több, mint olcsó 1 literes kiszerelésben kapható samponról, azt hittem jó az nekem, kevés az összetevője, semmi baj vele (hiszen úgy voltam vele, ponthogy a rengeteg összetevős, flancolós, drága, szilikonos samponokkal van a gond, szinte egyik sem segített, egyiknél sem tudtam kitartani). Na most, hogy kiokosodtam az összetevőket illetően, megnéztem mit is tartalmaz, és hát igen, nem véletlenül olcsó, a vízen, SLS-en, parfümön, sodium chloride-on és citromsavon kívül a másik fele tartósítószer volt, úgyhogy gyorsan váltottam erre, kíváncsi voltam mit tud. Szintén van pár rossz dolog benne, viszont sokkal nagyobb arányban látok jó dolgokat, és meg kell mondjam, első mosás után vagyok 3-ik napon, és még mindig puha, nem zsíros a hajam, holnapra várom a zsírosodás kezdetét, de még szerintem az is olyan állapotban lesz, hogy nem feltétlenül kell copfba összefognom a hajam.
A régi samponommal már ezen a harmadik napon elég rendesen kezdett összeállni a hajam, de úgy voltam vele, mivel mindig is ilyen típusú volt a fejbőröm, ráadásul korpásodásra is hajlamos (amit szintén, még ha kis mértékben is, de előidézett a régi sampon), ezért ez természetes, az én hajam ennyit bír, 2 egész napot.
Jelentem, nem. Biztos írok még ennek a samponnak a hosszútávú hatásáról, de ez az első alkalom máris csodát tett, ráadásul ha nem is eltűnt, de tényleg csak itt-ott fordul elő korpa a hajamban, úgyhogy esélyes, hogy a következő mosásnál teljesen el is tűnik. Úgyhogy csodás, 2 az 1-ben terméknek néz ki egyelőre. Nem mellesleg isteni az illata, és habár szintén olcsó "hús", de ennek legalább nem "híg a leve".
Balzsamként pedig mindegyik Balea tubusos szilikonmentes hajápoló bevált, amiket alkalmazok is rendesen utána (mindig is használtam balzsamot, nem tudom milyen ennek a samponnak a hatása anélkül, szóval mennyire szárítana).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Niacinamide, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.