Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 1.

Kategória:   Fürdőtermékek

A Balea gyógynövényes habfürdő értékes levendulaolajat tartalmaz, mely megnyugtatja a testet és lelket.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. pH-bőrsemleges.

b5bea

2020. január 3.

Igazi levendula illata van, sűrű, kék színű. A többi levendulás fürdőtermékhez képest, ez sokkal "igazibb", s nincs mellette más illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Stella1993

2020. január 1.

Nagyon jó levendulás illata van - az üvegben. A fürdővízbe öntve viszont gyorsan elillan, fürdés után pedig a bőrön sem lehet érezni. Ár-érték arányban tényleg az egyik legjobb levendulás habfürdő, biztosan újravenném, ha nem szeretnék annyira kísérletezni az újabbakkal :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

meszarosjuli

2019. december 30.

Nagyon szeretem a levendulát, így mindenképp kiakartam a próbálni ezt a habfürdőt. Nagyon finom illata van és az "üveg" utánzat is tetszik. Az sajnálom, hogy az illata gyorsan elillan, és elég sok kell a vízbe, hogy habos legyen. Ennek ellenére újra fogom vásárolni, mert a többi levendulás habfürdőhöz képest ár-értékben jobban teljesít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Zsofi321

2019. augusztus 12.

Imádom! Igaz, hogy habfürdő, de én pl zuhanyzóban használom. :D Imádom a levendulát, nem tudtam nem ott hagyni miután megszaglásztam. Már két flakont elhasználtam belőle nagyon szeretem. Egyszerűen verhetetlen ár-érték arányban és az összetevői is jók. Akik hasonlóan szeretik a levendulát, azoknak must have a fürdőben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

nellik

2019. június 14.

Legjobb habfürdő!
Illata 5*
Hab 5*
Ár-érték 5*
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Legjobb habfürdő!
Illata 5*
Hab 5*
Ár-érték 5*
Csak ajánlani tudom!

betteez

2019. június 14.

Csatlakozom a előttem szólókhoz, ez a habfürdő tényleg igazi levendula illatú. Imádom!! Folyékony szappanként is ezt használjuk, mert olcsóbb, mint a L'occitane levendulás szappana. Sokkal olcsóbb... de azt is imádom. :)
+ Pont: Ekcémára hajlamos a bőröm, a Balea termékek sosem vertek ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

+ Pont: Ekcémára hajlamos a bőröm, a Balea termékek sosem vertek ki.

Lillus96

2019. június 2.

Igazi levendula illata van, nagyon jó vele egy forró kád vízben relaxálni. Olajos, így nem szárítja a bőrt. Olcsó és kiadós, elég egy kupak is, a leírásban ajánlott 2-3 kupak nekem már túl nagy habokat csinált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

derienart

2019. március 10.

Ez a termék A habfürdő. Imádom. Nagyon jó, természetes illata van, egy hosszú nap után tökéletesen relaxál. Nekem 4-5 fürdésre elég. Meglepő, de az ekcémás bőrömet sem irritálta eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

dundicat

2019. január 8.

Kellemes illata van, ami hamar elillan, de szerintem nem is baj. Nem szárítja a bőröm. Ami negatívum, hogy az olcsósága megtévesztő, mert elég sok kell a fürdővízbe, és így gyorsan is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

angie91

2018. december 10.

Jók az összetevői, nagyon kellemes, aromás illata van, tetszik a csomagolása is és hihetetlenül olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>