Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. október 1.

Kategória:   Dezodorok

Nem tartalmaz alumíniumsókat. A két komponensű deo komplex 24 órán át tartó védelmet biztosít a kellemetlen tetstszag ellen. Alkoholmentes.

writa

2017. április 2.

Nagyon szerettem volna egy jó kis krémdezodort, ilyen szép összetevőlistával. De ez nagy csalódás, brutálisan büdös. A krémet szagolva nem tűnik rossznak, de felkenve megváltozik az illata, elviselhetetlen lesz. A kukában landolt 2 nap után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

Kriszti1987

2016. október 25.

Az ára miatt vettem meg, sajnos nem olvastam el a véleményeket... :-(
Ez a termék nem hogy 24 órát, de 8 órát sem bír. Bár nem izzadtam meg, de konkrétam büdös volt a hónaljam tőle...
Óriási csalódás, kuka... (esetleg írok egy panaszt a Dm-nek...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Az ára miatt vettem meg, sajnos nem olvastam el a véleményeket... :-(
Óriási csalódás, kuka... (esetleg írok egy panaszt a Dm-nek...)

Zaynab

2015. december 3.

szlilla-val értek egyet. büdös szaga lesz a hónaljban (más szaga lesz, mint magának a hónaljszagnak).
nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 3.

nem ajánlom.

szlilla

2015. november 7.

Izzadékony vagyok,de gondoltam teszek vele egy próbát,ám sajnos egyáltalán nem vált be. Büdös voltam egy fél óra múlva pedig előző este használtam izzadásgátló folyadékot is. Számomra teljes pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin