Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 30.

Kategória:   Fürdőtermékek

A krémes habfürdő értékes tej, mandula virág és orchidea kivonattal kényezteti, csábító illatával pedig bársonyosan puhává varázsolja a bőrt.
A hidratáló formula megőrzi a bőr természetes nedvességét és védi a kiszáradástól.

Kiszerelés: 750 ml

rfanni

2014. október 22.

Nagyon megnyugtató az illata, belengi az egész fürdőszobát, jól habzik, bár nekem elég gyorsan fogy -bár ez az én hibám, szeretem a hatalmas habfürdőket. :) Ár-érték arányban csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.

Kisvirág08

2014. január 23.

Fantasztikus illata van! Én melóban használtam tusoláshoz. Fürdőrózsára téve 3 hónapig elég volt, szóval nagyon kiadós. Jól habzik és az illata megmarad a bőrön, ami sajnos a márka tusfürdőinél nem jellemző. Még van belőle egy flakonnal, de a másik két fajtát is beszereztem. Remélem, nem fogok csalódni egyikben sem. Engem nem szárított egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

vrozi

2014. január 16.

Szuper! Jó az ára és finom az illata! Jó pár fürdőhöz vagy néhány extraextraextra haboshoz elég! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol