Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2019. augusztus 16.

Kategória:   Szappanok

• gyengéden tisztítja a kezeket
  • semlegesíti a szagokat
  • antibakteriális

natasa

2019. július 7.

Én a citrom-citromfüves változatot vettem meg. Eddig még soha nem használtam a konyhában szappant, de ezentúl fogok. Nagyon jó ötlet. Tényleg gyorsan tisztítja a kezeket, és a szagokat is semlegesíti. Jó ötlet, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

repis

2017. július 9.

Nagyon szeretem, tényleg szinte minden szagot semlegesít. Használata után is kellemes, nem szárítja a bőrt.
Az illata is jó, viszont a narancsos verzió nekem jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Az illata is jó, viszont a narancsos verzió nekem jobban tetszik.

Sisszy

2017. július 9.

Nagyon sokáig használtam ezt a konyhai szappant, mert kevés is elég belőle, jól is habzik. Az illata citrusos (én a bazsalikomot nem éreztem ki belőle) és semlegesíti a konyhai szagokat. Most éppen egy másik van használatban, de szerintem újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Madison27

2016. november 10.

Nagyon kellemes citrusos illata van, könnyen beszerezhető, kevés is elég belőle, nálunk a konyha elengedhetetlen tartozéka lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

erika81

2016. augusztus 12.

A narancsos változatot jobban szeretem mert jobban bejön az illata, de vele is megvagyok elégedve. Teszi a dolgát, sokáig kitart. Vagy ő, vagy a narancsos változat mindig van itthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Christi

2016. február 5.

nagyon szeretem, a mosogató mellett van, főzés közben mindig ezt használom. már 3 flakonnal elhasználtam. kerestem más illatban is mert itt láttam hogy van narancsos de még sose találkoztam vele. biztos hogy még sokszor újraveszem. elveszi a hagyma illatát a kezemről és jobb vele kezet mosni mint minden alkalommal mosogatószerrel. és tartósan megmarad az illata a kezemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Zsinus

2015. december 20.

Sosem gondoltam rá, hogy külön szappan kellene nekem a konyhába, mindig a mosogatószert használtam kézmosásra, ha kellett, de ez tényleg bevált. Sosem szerettem ezidáig a kezem szagát konyhai munkák után, de ettől most már szuperfriss, kellemes illat marad, mindegy, hogy hagymát szeleteltem vagy mosogattam előtte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

baranyeszter

2015. augusztus 27.

Nekem a bőrömön minden zöldség illata-szaga sokáig megmarad. Sőt, például takarítás után a Domestost még másnap is érezni a kezemen, pedig nem ér hozzá a bőrömhöz.
Ez a szappan megszabadított ettől a problémától :) Annyi a titok, hogy valóban a konyhában kell tartani és mielőbb kezet mosni vele.
A vágódeszkáról is eltüntette a hagyma szagát :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

A vágódeszkáról is eltüntette a hagyma szagát :) :) :)

aalexaa

2015. július 31.

Nagyon szeretem ezt a szappant, most vettem újra, mert nagyon hiányzott. A mosogató mellett van, főzés közben/után használjuk, mióta megvan azóta sosincs "fúúúj de hagymaszagú a kezed, ne dugd ide az orrom alá", mert tényleg csodásan semlegesíti a szagokat. Valamelyik nap életem párja megbontott egy olajos halat, amitől én kimenekültem a lakás másik végén lévő erkélyre, annyira nem bírom a szagát. Miután végzett és visszamerészkedtem, mindenhol éreztem azt a pokoli halszagot, a tányéron, a késen, az egész mosogatót halszagúnak éreztem, úgyhogy lesuvickoltam ezzel - és láss csodát, a halszag eltűnt. Fantasztikus kis cucc ez, és az ára is mesés!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid