Balea

Ár:   470 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2019. november 11.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az értékes sheavajjal és vitaminokkal gazdagított Balea láb- és körömápoló balzsam intenzív ápolást nyújt lábainak és körmeinek. Érezhetően puhábbá teszi a bőrkeményedéseket, illetve segít megelőzni a bőr hólyagosodását vagy megnyomódását. Biotinnal és panthenollal gazdagított ápoló formulája rugalmasabbá és erősebbé teszi a körmöket.

Vegán

HCHB11Cl11

2019. december 5.

Én megszerettem, kellemesen hidratál, érezhetően puhább lesz tőle a talpam, pedig a sarkamon szokott lenni bőrkeményedés. A radírozást nem szeretem, a hidratáló krém egy jó lehetőség az helyett. Az illata nekem nem tetszik, nem tudom mihez hasonlítani (olyan olcsó drogériás nagymama krém szaga van, bocsi :D), szerintem felesleges is benne. Kicsit nehezen szívódik fel, ami nem tudom, hogy a krém hibája, vagy a vastag bőr miatt van ez. Viszonylag sűrű, fehér krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Urea, Lactic Acid