Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Testápoló normál bőrre E-vitaminnal és napraforgóolajjal

zsofiab

2019. február 14.

Ezt a testápolót vettem meg a barátomnak, akinek igazából majdnem mindegy mivel ápolja a télen viszkető bőrét, de én is használtam belőle párszor, ezért tudok alkotni róla némi véleményt. Pozitívuma, hogy nagyon hamar beszívódik, szinte semmilyen réteget nem hagy a bőrön, nagyon könnyű krém. Negatívum számomra, hogy nagyon erős parfümös az illata és hogy nem igazán hidratál. Nyárra biztosan jó lesz, de télre én csak egy jobban hidratáló krémet tudok magamnak elképzelni. Biztosan nem fogom újravenni se magamnak, se a barátomnak, inkább keresni fogok egy illatmentes verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Olív

2018. március 1.

Nem bántam meg, hogy ezt választottam. Illat alapján döntöttem, de a hatása is nagyon jó! Száraz a bőröm. Jól kenhető, gyorsan beivódik és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Ja, és az ára is kedvező!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

Lili28

2017. december 5.

Nagyon baráti az ára, elég jól hidratál. Akinek nagyon száraz a bőre talán kevés, nekem nincsenek ilyen gondjaim, így elégedett voltam vele. Az illatát is kellemesnek mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Zsannus

2017. szeptember 27.

Én teljesen megvagyok vele elégedve. Azt kaptam, amit vártam tőle. Ár érték arányban szerintem egész jó. Csak a lábszáramra használom, mert hidegebb időben az szárad ki inkább. Célnak megfelel, hamar beszívódik,nem ragad, könnyen kenhető és nekem egészen pihe-puha lesz a bőröm utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

BridgeK88

2017. március 27.

Árban nagyon jó a kiszerelés méretéhez viszonyítva, viszont nekem sajnos nem vált be. Nem igazán hidratál jól és nálam néhány helyen pici piros pöttyök jelentek meg a bőrömön reggelre. Kézkrémnek elhasználom, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

egydodo

2017. március 27.

Hatalmas tubus, viszonylag olcsó, de én valahogy nem szeretem annyira. Elég nehezen szívódik be, plusz szerintem nem hidratál olyan jól. Átlagos testápoló, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Elyana

2017. március 1.

Általában igyekszem olyan krémeket venni, sokszor pont a Baleától, amikben nincs piros pöttyös összetevő, maximum a parfüm, azt még el szoktam nézni. Egyszer viszont siettem a DM-ben és nem volt időm utánanézni ennek a testápolónak, de gondoltam ugyanolyan tisztább fajta mint amit előzőleg használtam. Fontos tudni, hogy éppen a harmadik trimeszterben voltam/vagyok. Tehát az olívaolajos huzavona után gondoltam most használok sima testápolót, mert már untam, hogy meg kell várnom míg 15+ perc alatt beszívódik az olaj. Elkezdtem ezt használni és néhány nap múlva a bőröm viszketni kezdett. Először a hasamon, majd a karjaimon és végül mindenhol ahol a testápoló éri. Egészen mostanáig le sem esett, hogy ez válthatta ki. Arra gyanakodtunk a bőrgyógyásszal együtt, hogy esetleg csak sima terhességi viszketés amivel néhány várandós nőt "megáld" a sors, vagy esetleg veseproblémám van (amit a laborvizsgálat kizárt). Persze a bőrgyógyász felírt antihisztaminos krémet és javasolta a Uriage termékeket, így amíg azokat használtam szinte teljesen kimásztam ebből a folyton viszkető, idegtépő állapotból. Tegnapelőtt viszont elfogytak azok a krémek, így gondoltam, ha már elmúlt a baj, visszatérhetek ehhez a kímélő tusfürdő mellett. Mekkora hiba volt... egyből visszajött a viszketés és a kiütések. Szó ami szó, nem mondom, hogy ez mindenkire veszélyes lehet, de ha valaki várandósan szeretné használni ezt a testápolót, lehet, hogy lebeszélném róla. Talán a Benzyl Salicylate teszi, nem tudom biztosan, de nem éri meg. Két csillag, mert nem akarok önző lenni, hogy ez teljes pénzkidobás, csak mert nekem rossz volt, de kicsit mérges vagyok, hogy ilyet idéz elő valami amit magunkra kenünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

VBabett

2017. február 18.

Könnyű állag, jól kenhető, olcsó és nagyon fínom púderes baba illat. Puhává tette a bőröm. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Szilvi666

2017. január 24.

Ár-érték arányban nem rossz, de van azért jobb Balea testápoló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Ár-érték arányban nem rossz, de van azért jobb Balea testápoló is.

kisritus

2017. január 17.

Borzasztóan szeretem ezt a testápolót, főleg a Nivea illata miatt, de egy kellemes, könnyed textúrájú krém, nem extrém hosszan szívódik be, és hát baromi jó ára van, ahhoz képest, hogy mekkora flakon.
Normál testápoló hatékonysága van, semmi extra, de nem is várok tőle semmi különöset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak