Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Argold, Módosítva: 2016. október 23.

Kategória:   Szappanok

Folyékony szappan édes alma illattal.

Zaynab

2016. szeptember 21.

Most elárulom, hogy én a kommentek, a csomagolás, illetve a folyékony szappan "megillatolása" után sokkal de sokkal jobbra számítottam.
Valamiért azt hittem, hogy sűrű és erős illatú lesz, ehelyett valamennyire vizes, a pumpa itt is kissé nagyot lő (ügyesen kell a kezeimet tartani, hogy arra fújja a szappant), az illata viszont szinte alig tartós.
Már a mosáskor is alig érezni.
Kettőt vettem: egyet magamnak, egyet barátnőnek, de végül mindkettő nálam maradt.
El fogom használni, de tárazni nem fogok belőle többet, mert szerintem ennyi elég.

Kicsit csalódott vagyok, mert szerintem a Balea-nak volt ennél jobb folyékony szappan kiadása (pl. az őszibarack-nektarin).
Egyébként szerintem ez NEM sült almás, hanem csak simán egy almás illat.
Elég jó, de nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Már a mosáskor is alig érezni.

Egyébként szerintem ez NEM sült almás, hanem csak simán egy almás illat.
Elég jó, de nem kedvenc.

elfi777

2016. szeptember 9.

Nem vagyok nagy almás, de ez érdekelt. Tényleg finom, szokásos balea minőség, tetszik, hogy pont olyan, mint amit vártam, de akkor is csak négyes. A szokásos fél liter helyett csak 3 dl, és drágább egy százassal a nagyobbhoz képest.. Megér ennyit, nem mondom, csak akkor legyen mittomén x Ft és fél liter, ez a kisebb kiszerelés hamar elfogyott. Ez nem szimpi, amúgy ha azt nézem, hogy szívesen fogom újravenni, én, a nemigen almás, az sokat elmond.
Négyes, ár és mennyiség miatt mínusz *-t érdemel részemről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Négyes, ár és mennyiség miatt mínusz *-t érdemel részemről.

wishes

2016. augusztus 17.

Eredetileg a vattacukros tusira pályáztam, helyette ez jött velem haza. Mennyei, édes almaillat, finom krémes állag, vicc ár... Szerintem betárazok belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Black Fairy

2016. augusztus 14.

Nagyon finom illata van, nagyon jó állaga, egyáltalán nem szárít, igazán megérte! :D
(Plusz pont: nagyon tetszik a csomagolása! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

(Plusz pont: nagyon tetszik a csomagolása! :))

Argold

2016. augusztus 13.

Imadom, imadom, imadom!!! Édes, almás illat, egész nap csak a kezemet mosnám vele. A megszokott minőség, egy pumpálásnyi elég egy kézmosáshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Wildflow

2016. augusztus 7.

Tegnap vettem egy pest környéki üzletben. Jóformán véletlenül láttam meg - talán facebookon ígérték, hogy hónap közepétől külön állványon lesz majd. Ehhez képest csak a szappan, a tusfürdő, plusz a pumpás kézkrém (szóval kb. a fél trendkiadás) volt kitéve, nem külön, hanem berakva a többi szappan (illetve tusfürdő, kézkrém) közé. Szóval, legyetek résen, vadászni kell... :)
Maga a szappan várakozást felülmúlóan jó illatú, harapnivalóan gyümölcsös, engem kicsit a régi piros, olvadós mikulás-cukorra emlékeztet. Nem olyan tipikusan téli illat, mint a nevéből gondolnám. Mindenképpen ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate

Színezék. Narancssárga.