Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. október 3.

Kategória:   Kézkrémek

Ibolya illatú kézkrém, mely értékes sárgabarackmag olajjal, shea vajjal és panthenollal ápolja a bőrt.

mrs.imperator

2017. május 8.

Ez a krem valami borzaszto. Ragacsos, zsiros, fortelmes emelyito muillattal, rosszul vagyok az ilyen vattacukor termekektol. Szerintem a szep csomagolas es a design sokakat becsap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 8.

olefin94

2017. február 10.

A csomagolása miatt vettem meg, de már csak muszájból használom el. Az állaga túl folyékony és híg, az illata sem tetszik, valamint nehéz kipattintani. Szerencsére gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

HontiAgi

2017. január 7.

UPDATE:
Egy kicsit félreraktam és csak néha használgattam itthon, egyszer csak azt vettem észre, hogy a finom ibolyaillatból poros dohos semmi-szag lett. Csalódás

Imádom az illatát, tiszta nosztalgia. Nagymamámmal jártunk mindig ibolyát szedni :) Kicsit folyósabb az állaga azokhoz a balea kézkrémekhez képest, amiket eddig próbáltam, de tetszik. Kevés is elég belőle. Azt a minimális hidratálást megadja a mancsomnak amire szüksége van, de nagyobb baj esetén inkább nyúlnék az ureáshoz. Nem csodaszer, de táskába bedobni és szimat-nosztalgiázni tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

UPDATE:

lovecreams

2016. augusztus 19.

Ez az illat nekem sem fekszik tökéletesen, de elmegy. A hidratálása egész jó, a kiszerelése és a kinézete tényleg "csini" :) Könnyen beszívódik, de nem újravevős az illata miatt:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Marcipan11

2016. augusztus 19.

Az illata miatt vettem ( az ibolyat meg fagyiban is imadom) Atlagos krem de konnyen beszivja a kezem. Ejszakara hasznalom. Kellemes erzes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

FKingu

2016. május 10.

Nagyon tetszik a csomagolása, táskabarát méret, de az illata nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Nagyon tetszik a csomagolása, táskabarát méret, de az illata nem a legjobb.

Roxuska

2016. április 8.

Nagyon szép a csomagolás meg az illata is. Viszont, ha egy kicsit többet is kenek a kezemre a bőröm egyszerűen nem szívja be a krémet és nem is hidratálja eléggé, így biztosan nem veszem újra. Sajnálom, mert elsőnek nagyon megtetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 8.

SzAgika08

2016. február 26.

Nagyon nagyon szerettem. Nekem a kicsi 30 ml kiszerelés volt meg és nagyon megörültem amikor megláttam a DM polcán hogy ilyen kicsi pont táskaméretű. Suliban használtam és mindennapos kenéssel is kb 1 évig elég volt. Nagyon jó illata van, elég belőle egy kevés is és nagyon tetszett benne, hogy felkenés után nem hagy zsíros érzetet a bőrön.
Nagyon sajnálom, hogy mostanában nem látom. ha lesz biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

Nagyon sajnálom, hogy mostanában nem látom. ha lesz biztosan újraveszem :)

Loona

2016. február 24.

Az ibolya, és a virágos, lilás-rózsaszínes csomagolás miatt ez a krém engem is, mint néhány korábbi véleményezőt, a nagymamámra emlékeztet. A lila volt a kedvenc színe, és a földjük végében kezdődő kis erdőben gyerekként minden tavasszal csokorra szedtük az ibolyát unokanővéreimmel és húgommal, majd vittük le Mamának a kis csokrokat :) Elsősorban az ibolyaillat miatt vettem meg, és az itteni arra utaló vélemények miatt, amik szerint vizesebb, könnyebb állagú - én pont az ilyen kézkrémeket szeretem. A nagyobb tubusos változata az irodai kézkrémem, egy kisebb tubust pedig a táskámban hordok magammal.

Az illata elég erős, tényleg púderes is, és kb. fél év használat után nekem is kevésbé tetszik, mint amikor megvettem, de azért továbbra is aranyos illatka, szívesen használom. Az állaga elég híg, nem zsíros, emiatt hamar beivódik a bőrbe és nem hagy réteget a kézen. Az én kézbőröm alapból szerencsére nem hajlamos nagyon kiszáradni, így nekem ennyi hidratálás nap közben egyszer-egyszer (napi max. egyszer használok max. egy borsónyi adagot, ha szükségét érzem) bőven elég. Esténként, illetve ha valamiért jobban kiszárad a kezem, nem ezt használom, arra tényleg kevés lenne, de irodai használatra nekem tökéletesen megfelel, és így rengeteg ideig elég lesz.
A kupakja tényleg jó erősen zár, ez engem ugyan nem zavar, de indokolatlanul hangosat kattan az irodában, amikor kinyitom, így mindenki tudja már az illat előtt, ha krémezek :D

Egy ideje nem látom a polcokon, az árcsökkenés is utalhatna arra, hogy megszüntették, de látom, hogy tavaly tavasszal is történt hasonló - lehet, hogy ez is szezonális, és csak télen nem volt, tavasszal megint lesz majd?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

aminaleyla

2016. február 14.

Ó igen, az a tipikus ibolyás cukorka illat! Ennyiben kb ki is merült a jó tulajdonsága, mert hidratálni nem sokat hidratál, de az illata miatt azért kenegetem lelkesen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak