Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Ajakápolók

Gyöngyházfényű ajakbalzsam.Értékes E-vitaminnal és szőlőmagolajjal védi és ápolja a kiszáradt,cserepes ajkakat.

patrisaaaa11

2017. február 1.

Szerintem régen a lány/tini magazinokhoz is ilyet adtak szájfény gyanánt. :D (Lehet manapság is, csak már/még nem veszek ilyeneket.) Nekem túlságosan csillog, túl folyékony és nem jön be ez a fajta applikátor-kialakítás nekem, személy szerint. Ellenben csodásan hidratál és kis adagban nem is érzem úgy, hogy belefejeltem egy csillámmal teli üvegcsébe. :) Meg ha másért nem, akkor a nosztalgia miatt is megéri nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

luckyschr

2016. július 25.

Táborban voltam, ahol rettttenetesen kiszáradtak az ajkaim. Beugrottam a közeli DM-be és nagyon megtetszett. Megszerettem volna akkor nézni előtte krémmánián, hogy jó-e ez a baleás termék, de sajnos lassú volt a netem xD De nem bántam meg.
A kiszerelés nagyon tetszik, szép ez a lilás szín. Kicsi és elfér bárhol, illata nagyon emlékeztet valamire, de sajnos nem jövök rá, mi az, de nagyon kellemes, édeskés és egyátalán nem cukros illat. Nem ragacsos, íze kicsit édeskés.Nagyon szép fényességet ad a számnak, és két nap alatt rendbe hozta az ajkaim és nagyon puhák lettek.
Biztos újra fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Biztos újra fogom venni :)

jkata87

2016. július 14.

szép színe és fénye van, finom édes az illata, de nem tartós és nem igazán hidratál
azért el fogom használni, de nem veszem újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

azért el fogom használni, de nem veszem újra :)

k.boglarka

2016. június 30.

Szeretem nem ragacsos a szám, hidratál enyhén csillámos. Viszont az illata borzalmasan mű :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

hime0033

2016. május 28.

Nemrég vettem meg, mert tetszett a tubusos kiszerelése, általában minden tubusos kiszerelésű ajakbalzsam nagyon jól teljesít nálam, nem tudom miért :D Nincs ez másképp ezzel sem, csak meg van még spékelve egy kis finom szájfényre hajazó csillogással is. Tényleg nagyon diszkrét, de mégis ad egy kis pluszt. Illata szerintem nincs (legalábbis én nem éreztem), íze viszont van, de egyáltalán nem keserű vagy zavaró, inkább kicsit édeskés. Hatása pedig egészen lenyűgözött, elég egyszer bekennem és csodásan megpuhítja az ajkaimat, és ez a hatás nem csak addig tart amíg rajta van, hanem még jóval utána is, de annyira szép, hogy újra kell kennem :D Én nagyon nem bántam meg, hogy megvettem, sőt ha elfogy biztos hogy újraveszem, hogy mindig legyen egy ilyen, mert amellett hogy jól néz ki, még hatásos is. Mindenképp 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol