Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: love_cinderella, az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Hajformázók

A fakó és kócos göndör hajat simává, csillogóvá és könnyen kezelhetővé teszi.

Vegán.

aalexaa

2019. augusztus 6.

A párom göndör hajára vettem, hajmosás után a nedves hajvégeibe masszírozom bele úgy, hogy kb egy borsónyit elkeverek két pumpálásnyi hajvégápoló olajjal. Nagyon szép ápolt és fényes loknikat csinál neki, látszik a különbség, amikor nem használja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

legallybrunette

2019. július 28.

Ugyanazokkal a gondokkal küszködök a hajamat illetően, mint RonjaR. Én teljesen eltérek a használati utasítástól, és a hajmosás végén nyomkodom bele a hajamba, mint egy balzsamot, majd lemosom. Véletlenül jöttem rá, amikor nem volt éppen balzsamom, és azt hittem ez jó lesz. Hát nem azt csinálta, amit vártam, fura érzés, mert nem selymesít, de: eszméletlenül szépen begöndöríti a hajamat, és ha elfelejtek habozni, akkor is rögzít. Finom barack illata van. Nagyon bejött nekem ez a holmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 28.

malex

2019. május 23.

Alapbol hullamos a hajam, viszont ettől a cucctol kóbor jani skálán 7-es lesz a hajam. Elég ragadós az elején, nem szabad sokat kenni rá, es akkor rendesen beszivodik. Hajmosas utan diffuzorral szaritom meg, ugy nekem nem dobja ki belole a hullamokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

helina

2019. április 25.

Teljesen fölösleges vásárlás volt. Ennél még egy mezei hajzselé is jóval jobban teljesít. Nem használtam sokat, éppen egy borsónyit, szokásos módon követtem a Curly girl methodot, és egy félig csigás, félig szálló szalmakazal lett. Megkockáztatom, hogy nélküle is sokkal jobb eredményt kaptam volna.
Ha tuti tippre vágytok göndör hajú lányok: vízalapú síkosító :D
Tudom tudom, marhára nevetségesen hangzik, de álomszép csigákat csinál, és nekem például 3 napig kisebb felfrissítésekkel, de nagyon szépen tartotta magát a hajam. Eddig még nem találkoztam jobb hajformázóval göndör hajra :D Egy próbát mindenkinek megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Ha tuti tippre vágytok göndör hajú lányok: vízalapú síkosító :D

RonjaR

2019. március 17.

Sűrű, erősen hullámos/enyhén göndör, félhosszú hajam van, ami többnyire remekül kilógja magát a következő hajmosásig, így általában hajmosás után csak egy-két napig szép göndör a végeredmény. Abban az időszakban viszont jobban néz ki a frizurám, ha ezt használom.

Fontos: tényleg nem kell belőle sok! Én törölközőnedves hajba szoktam összesen két, kb. borsónyi adagot bedolgozni, és nekem annyi bőven elég. Kezdetben kicsit többet használtam, és össze is ragadtak tőle a tincseim, de mióta kevesebbet nyomok a tenyerembe, nincs okom panaszra. Nem csodaszer, de jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

eszticsi

2018. november 25.

Kb 4 hónapja vettem, mert már nem tudtam mit kezdeni a hajammal :D de sajnos ez se jött be. Lehet én használok belőle egyszerre túl sokat, de a hajam ragacsos és zsíros hatású lesz. Akkoris ha hajmosás után teszem rá, akkor is ha csak felfrissíteni szeretném a loknijaim. Még nem találtam meg göndör hajra a csodaszert, ha valaki már igen várom az ötleteket :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Martu0508

2018. november 1.

Elèg vegyes èrzèseim vannak a termèkkel kapcsolatban. Ha eltalálom a mennyisèget, nagyon gyönyörűen működik, ha nem, akkor ragad a hajban. Nekem sajnos szárìtja ès gubancolja a hajam, ezèrt biztosan nem veszem ùjra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Ferenczizsu

2018. október 24.

Nekem alapból hullámos a hajam viszont nem mindig állnak szépen a fürtjeim, ezért kezdtem el kipróbálni ezt a balzsamot, én mosás után szoktam felkenni, és a hajszárítótól nagyon szép loknikat csinál, az egyetlen problémám ami miatt 4 csillagot adok az, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

dundicat

2018. október 2.

Az alapból hullámos hajamra vettem, végső kétségbeesésemben. Az én hajam egy szárazkás kócosság, és bár puha a balzsamoktól hajmosás után, megis mindig egybeáll, és se nem göndör, se nem egyenes. Erre a frizurára kínál megoldást ez a gél. Nedves hajba kb két-három borsónyi adagot egysegesen eloszlatva kenek bele, és diffúz hajszárítóval, kis körkös mozdulatokkal szárítom. A végredmény egy csoda, megzabolázott, loknis göndörség lesz nálam. Semmi hajhab, spray stb. nem használt eddig, ezért ez az olcsó kis semmiség nekem csodaszer számba megy. Szóval köszi DM :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

mllelondres

2018. július 25.

Nem göndörítésre használom (a szögegyenes hajamra teljesen hatástalan), hanem hajformázónak nedves vagy száraz hajra. Annak bevált, és isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol