Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: rabbitdoubt, Módosítva: 2018. január 9.

Kategória:   Fürdőtermékek

A jázmin és az ylang-ylang érzéki illatkompozíciójával, a lótuszvirág kivonattal és a csábító rózsavirág levelekkel egy egyedi fürdőélménnyel ajándékoz meg. Tartalma egy teljes fürdőhöz elég.

muzli

2018. március 20.

Fantasztikus illata van, sajnos ha jól láttam pont kifutó termék. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 20.

Fantasztikus illata van, sajnos ha jól láttam pont kifutó termék. Sajnálom.

senskin

2017. január 14.

Én örülök, hogy gyengéd az illata a vízben. Feloldva érezhetően friss illatot ad a fürdőszobában, de a bőrön nem érezhető, de nekem az allergiám miatt ez kiváló, mert nem irritálja a bőrömet. Nagyon kellemes színű, friss illatú a dobozkában. Praktikus, virágszirmos - lazaság :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

redakkrisztinaa

2017. január 11.

Kellemes , hűsítő illata van:) Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Kellemes , hűsítő illata van:) Teszi a dolgát.

fannc22

2016. november 27.

Kellemes az illata, de sajnos nem érződik annyira vízben feloldva. Ami nem tetszik, hogy nagyon lassan oldódik fel és kicsit leragad a kád aljára. A másik...szirmok vannak benne, de nem túl guszta...mintha elázott kis salátadarabkákban fürdenék. Nem rossz, de nem egy olyan termék, amit újra fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Alkoholok: Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 42051

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.