Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. november 3.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Hidratáló fátyolmaszk, görögdinnye kivonattal.

Vegán

rosegangela

2019. október 31.

Hidratált, puhább lett az arcom tőle, az illata intenziven dinnyés volt, 2-3 napig pihe-puha volt az arcom. a nyálkás állaga elég furcsa volt, de rengeteg anyag volt a maszkon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

lenochka

2019. augusztus 23.

Szeretem ezt a fátyolmaszkot. Az illat kellemes. A bőröm nagyon puha lesz tőle. Igazán ajánlom! Különösen azok számára, akik szeretik a dinnye illatot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Nairam

2019. augusztus 23.

Hűtőbe tartottam.
A csomagolása ígéretes belsőt sejtetett. Az illata finom,viszont 2-3 perc múlva már zavart,mintha enyhén fájt volna a fejem tőle,mert ugye a maszk az orromnál párolgott,hiába hajtottam fel,az orr részét. A maszk nagy a szájrészen,de amúgy is feküdtem,míg hatott,így nem csúszkált el. Az elején mintha csípett volna picikét. Viszont a vége felé egész jól esett a bőrömnek!
Kifejezetten tetszett,hogy nem ömlött róla az anyag, pont annyi van benne amennyi szükséges!!!! Hidratálni jól hidratált. Kipróbáltam nem volt rossz,de szivesen kipróbálok mást is helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Hűtőbe tartottam.

tsolya

2019. augusztus 21.

Impulzus vásárlás volt, megmondom őszintén. Ahogy kinyitottam azonnal megcsapott a sárgadinnye illat, pedig nem erre számítottam, picit meg is lepett a tipikus műdinnye illat, ami meglepő, de engem nem zavart. Kevesebb cucc van benne, mint a hasonló maszkokban, ami mellesleg nem baj, mert így is elég tökéletesen. 15 percig hagytam fent, majd alaposan belemasszíroztam a maradékot a bőrömbe. Jobb mintha nem használtam volna semmit, plusz jól esett ez a pár perc nyugi, de semmi extra. Nem rossz kis termék összességében, de újra lehet nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Nicu

2019. augusztus 10.

Szerintem finom illata volt. Nem tettem a hűtőbe, mégis éreztem egy hűsítő érzést. A száj résznél nagyon nagy, alig bírtam eligazítani. Kivártam a 10 percet, még többet is. Nem irritált, nem lettek tőle pattanásaim sem másnapra. Hidratált, és volt benne anyag. Megvártam, míg beszívja az arcom a maradékot, de fura érzést hagyott a bőrömön és nagyon ragadt, ezért lemostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Bambino97

2019. augusztus 6.

Engem is megfogott a szép csomagolás és hogy limitált kiadásról van szó. Nekem az illata kifejezetten tetszett, érezhető, de azért nem túl intenzív, kicsit mű dinnyeillat, de engem ez a tulajdonság egyáltalán nem zavart. Ami viszont nem jött be, hogy a maszk egyszerűen nem volt képes megmaradni az arcomon, össze-vissza csúszkált, nem tapadt meg rendesen a bőrömön és én úgy vettem észre mintha a maszk anyaga kicsit vastagabb is lenne, mint a Balea állandó fátyolmaszkjainak. Azt hozzá kell tennem, hogy a maszk viselése közben én ugyanúgy tettem vettem, nem feküdtem a hátamra,ezért sem maradhatott meg az arcomon. Bár az eddig próbált Balea maszkoknál ezt nem tapasztaltam. Illetve nekem kicsit csípni is kezdte az arcbőrömet. Ami pozitív tulajdonságot tudok megemlíteni az az illata, valamint a folyadék, amivel a maszk át van itatva. Engem szépen hidratált (bár képtelen voltam kivárni a 10 percet) és miután levettem, a bőrömbe bemasszírozva azonnal felszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

mautika

2019. július 25.

Nagyon mű illata van, és sokkal inkább a sárgadinnyere emlékeztet. Hatása körülbelül semmi, két csillagot azért kap mert 300 forintért nem is vártam sokkal többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Mia0602

2019. július 19.

Nagyon finom dinnye illatú. Ez nekem nem esett jól. A szájrész nem passzol, nagy a kivágása. Viszont amit ígér betartja. Selymesen puha és bársonyos tapintású a bőröm. Az anyagot nem sajnálták róla, de túlzásba se vitték. Dinnye imádók HAJRÁ!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

Ancsuk

2019. július 6.

Egyből megcsapott a görögdinnye frissítő illata, egyszeűen imádtan, eleinte kicsit csipett de utana kellemesen hűsített

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Bettina1984

2019. július 5.

Egyszerűen imádom!!!
Kicsit féltem, hogy mi lesz, ha ettől is viszketni fog a bőröm, de szerencsére nem, így történt, így ő lett a 3.kedvenc

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 5.

Egyszerűen imádom!!!

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.