Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2020. november 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Csodás görögdinnye illatával kényezteti a testet és a lelket. AquaCellSoft™ hidratáló formulája selymesen puhává varázsolja bőrét és védi a kiszáradástól.

Matuka

2020. szeptember 7.

Finom, dinnyés illat, nyáron nagyon szeretem. Az állaga is rendben van, de lehetne tartósabb az illata. Ár-érték arányban viszont tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

bibike2000

2020. április 16.

Tetszik az állaga,a színe, az illata. Olcsó, sokáig elég. Remekül habzik, jól tisztít. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Bettiiyy

2019. november 27.

Jól habzik és tisztít, nagyon kellemes az illata, igaz, csak a zuhanyzás alatt érezni. Mindig Balea tusfürdőt használok, annyiféle illat van, és nekem mindent ki kell próbálnom. :D
Szeretem, mert ahogy megszoktuk ár-érték arányban az egyik legjobb, és a bőröm mindig pihe-puha. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

RokalanyLau

2019. november 13.

Nagy kedvencem volt az illata miatt, kár hogy zuhanyzás után nem tartott sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Lyssa

2019. november 13.

Isteni az illata, szuperolcsó, és plusz pozitívum, hogy nem szárít, pedig nekem érzékeny, dehidratált bőröm van. Egész nyáron ezt használtam, egyszerűen nem tudtam megunni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Elyana

2019. október 28.

Ahogyan a dobozán ígérik, nem szárít egyáltalán. Az illata is olyan, amire számítottam, azaz rendes görögdinnye illat. Tipikus nyaralás hangulata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Denny

2019. október 28.

Meglepődtem mennyire jó, az árához képest. Tényleg nem számítottam rá. Nagyon jól habzik, így kevés is elég volt belőle, az állaga is szuper. Az illata is tetszett, kellemesen szolid volt, bár sajnos nem maradt meg túl sokáig. Ami külön tetszett, hogy nem szárított, és, nekem elég volt másfél, majdnem két hónapig. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Isabell

2019. október 26.

Imádom a Baleas tusfürdőket. Mindig a kosaramban landol minimum egy tusi. :D Elképesztően finom az illata, igaz nem annyira tartós de ennyi pénzért ajándék. Újra vevős termék nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

wildrose

2019. október 26.

Kellemes, kissé mű dinnye illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik és jól tisztít, de egy kicsit szárította a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 26.

Falat

2019. szeptember 20.

Szuper illata van, nem szárít egyáltalán. Igazi felfrissülést nyújt a használata!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate