Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2013. október 5.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás.

kémecske

2014. március 15.

Egy nagy kedvenc volt míg tartott. Most már nem találom sehol! :( Valaki tudja lehet-e még venni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

sminkkém

2013. december 1.

Mivel nagyon imádom a málnát, megvettem mert az illatuk is kitűnő! Nagyon szeretem, fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 1.

azoszlardori

2013. szeptember 30.

A legkedvencebb tusim <3 Sajnos én már egyik közelemben lévő Dmben sem találom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Laura19

2013. szeptember 7.

Amikor véletlen megláttam a DM-ben, ez volt az első gondoltamom: "Úú..málnás Balea tusfürdő?! Ezt meg kell néznem!". :D
És rögtön bele is szippantottam. Hát...mennyei az illata! Azonnal raktam a kosaramba. Azóta többször vettem, nem lehet megunni. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Nagyon szerettem ezt az illatot a Baleatól, kár, hogy kisebb dm-ekben nem nagyon lehet már kapni. Vagy csak én nem találtam meg?
Különösebb hatása nem volt a bőrömre, de az illata jó volt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Különösebb hatása nem volt a bőrömre, de az illata jó volt.:)

annick

2013. július 11.

Imadtam az illatat es a szinet. Friss es ude, olyan `hello nyar` feeling...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Imadtam az illatat es a szinet. Friss es ude, olyan `hello nyar` feeling...

cittyike

2013. július 1.

Egy flakonnal már elfogyasztottam! :) Nagyon szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 1.

Egy flakonnal már elfogyasztottam! :) Nagyon szuper.

adrienn9106

2013. június 10.

imádtam, mai napig a kedvenc tusfürdőm, habár már csak emlék sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

imádtam, mai napig a kedvenc tusfürdőm, habár már csak emlék sajnos.

vedina007

2013. június 7.

Imádtam. ( Illetve imádom, mert egy flakon még van belőle) Szép emlékek is kötődnek hozzá. Szeretem az illatát és az én bőrömet nem is szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

szabiina

2013. május 26.

Egyszerűen imádtam, amíg volt. Vettem belőle többet is, betároltam belőle, de sajnos ma elfogyott :(
Egészen erős, sokáig tartós illata van, és nagyon tetszik a rikító pink színe.
Biztosan újravásárolnám, ha még kapható lenne. Hasonlóképpen vélekedek a kiwis testvéréről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Egészen erős, sokáig tartós illata van, és nagyon tetszik a rikító pink színe.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.