Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 15.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes szilárd sampon minden hajtípusra rózsa illattal.

CzFru

2021. május 9.

Egy teljesen jó átlagos hatású sampon, ha az ember kísérletezni kezd a szilárdsamponokkal.
Tisztít, kicsit szárít is így kell a balzsam (ellenben a saját balzsamját nem ajánlom, mert szörnyen rossz). Kb 4-5napig húzta ki vele a hajam és a végén már nagyon zsíros volt. Az illata kellemes, lassan és egyenletesen fogy maga a kis tömb
Nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert a lushos samponok váltak be hosszabb távon ettől függetlenül ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

Needra

Olea Europea Fruit Oil
Linalool
Benzyl Salicylate
Geraniol.

Már sokkal kevésbé habzik (igen, tudom, hogy nem a habzás a fokmérője a tisztítóhatásnak, de én szeretem ha habzik), így már nem "csikorgóan" tiszta érzést kelt a második hajmosás után, eléggé aggasztott, hogy esetleg rohadtul zsíros még mindig a hajam, pedig Isten látja lelkem, jó alaposan megmostam. A hajpakolást (Serical - Crema al latte) kész rémálom volt eloszlatni rajta így az új formulás kiadás után, de úgy látom szárítás után, hogy ugyanolyan tiszta a hajam.

Ma volt az első mosásom a megújult forumlával, majd update-elek, hogy ugyanolyan jól bírja-e a hajam a következőig.
A rózsaszín tömbből fehér lett, az illata ugyanaz maradt, de ez mellékes info. Egyelőre hármas a macerás eloszlatás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Változott az összetétele, már így néz ki, de nem tudom, hogy lehet módosítani:
Benzyl Salicylate
Geraniol.

Bolgarka

2021. január 2.

A Nature box mandulás szilárd sampon után próbáltam ki ezt, és ez nagyon bejött! Könnyű használni, jól habzik, könnyen eloszlatható, és könnyen kimosható. Kb egy nappal kitolta a mosás nélküli napokat. Nálam most ez lett a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

dzsoff

2020. november 11.

Hááát...kíváncsiságból próbáltam ki a jól bevált Nature Box mandulás szilárd samponja után, de ez nagyon nem jött be. Szárította a hajamat és csikorgós érzetet is hagyott maga után. Az illata nem tartós, valamennyire tisztítja a hajat, de egyáltalán nem ápolja. Egyetlen előnye, hogy jól habzik, könnyű eloszlatni a hajon. Az ára szerintem nagyon kedvező, de inkább fizetek egy gazdagabb összetevőjű termékért, ami ápoja is a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

v.alexandra27

2020. november 3.

Ez volt az első szilárd sampon, amit kipróbáltam. Alapvetően nem rossz, egyszerű volt használni, jól felhabzott. Szerintem sajnos nem tart olyan sokáig, mint ahogy mondják, főleg mikor már a vége felé jár az ember és darabokra töredezik :S Amúgy tisztított, tényleg csikorgósra szárítja a hajat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

kisizé

2020. október 23.

Nekem tetszett, tényleg kiadós adag, jól habzik, jól tisztít. Utána viszont kell a balzsam, mert "csikorgósra" szárítja a hajat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Lolychan

2020. augusztus 25.

UPDATE: Sajnos hosszú távon szárít. :/

Első benyomás: szerintem ez egész jó kis sampon. :) Jól habzik, tényleg kevés is elég belőle és jól tisztít. Igaz picit szárít, de samponozás után mindig használok balzsamot. Kíváncsi vagyok milyen gyorsan fogy, addig 4*. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

UPDATE: Sajnos hosszú távon szárít. :/

kismadár

2020. augusztus 13.

Ez volt az első szilárd sampon amit kipróbáltam és nem győzött meg. A 60 alkalomra elegendő, az elég nagy túlzás, én kb. 15-ször, vagy maximum 20-szor tudtam vele hajat mosni. Ha eltörik, utána már kicsit nehézkes a használata. Egyébként közepesen habzik és nem tisztít elég alaposan, viszont eléggé szárítja a hajat, balzsamot, vagy pakolást mindenképpen kell utána használni, Az illata kellemes rózsás, de sajnos semeddig sem tart, azonnal elillan a hajból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

vadaszokutambolkotrodj

2020. augusztus 3.

Ez volt az első szilárd samponom, nagyon tartottam tőle, mert azt hittem, hogy olyan lesz a hajam, mintha szappannal mosnék hajat :D
De szerencsére semmi ilyet nem tapasztaltam. Nekem nagyon tetszik, puha lett tőle a hajam, jól is tisztított. De a zsírosodó hajamra nem ez volt a legjobb megoldás, de attól még megkapja az 5 csillagot, mert emiatt a sampon miatt már merek másik szilárd sampont venni. Az is egy nagy pozitívum, hogy ebből nem lehet többet rátenni a hajra, mint a flakonosból, szépen el lehet dolgozni a fejbőrön. Az illata nagyon visszafogott ami az érzékeny orromnak is tetszett. Külön jó dolog, hogy kis helyen elfér, uszodába se kell még egy flakont cipelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

little.shana

2020. július 17.

Az illata csodálatos, de a hajon elillan. A hajam állaga furcsa lesz tőle, kissé ragadós marad, nincs meg az a kellemes frissen mosott érzés. Külön haragszom rá, mert nincs olyan csomagja, ahol könnyű lenne kiszárítani, így első mosás után úgy odatapadt a szappantartóba, hogy ketté tört. Még kísérletezem vele, de nem az igazi és szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.