Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 15.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes szilárd sampon minden hajtípusra rózsa illattal.

Bonnieoo7

2020. február 14.

Viszonylag új szerzeményem, de már vagy 5x használtam, így kezd összeállni a fejemben 1 kép, vélemény. Előszöris jó drága, de ha bírja azt amit ígér azaz a 60 hajmosást (nem kizárt) akkor viszont megéri az anyagi ráfordítást. Jól tisztít, nem viszket, nem korpás, nem zsíros, inkább szagos a 4. napon már a hajam. Ami azért érdekes, mert nem szokott ennyire bűzleni, de mindegy is mert aznap már úgyis mosásra kerül a sor. Összeségében véve jó terméknek tartom, de még nem tudom, hogy újravenném e?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Alina1027

2020. január 14.

Hhhhát.... Nem is tudom hol kezdjem. Meglepett ez a kis 'szappan'. Sok Balea-s samponon volt már, talán egy terméket vettem újra, de nagyrésze a kukában landolt. A szilárd sampon illatával nem vagyok kibékülve, de ezért nem pontozom le. Sok Balea-s termék illatával nem vagyok megbarátkozva. A sampont december óta használom, de bármennyire próbáltam belekötni..... Nem tudok. 300 ft-ért jutottam hozzá és még nem sok hiányzik belőle. Nagyon kiadós, sokáig friss marad a hajam. Sikerült végre egy plusz napot nyernem két hajmosás közt. Nem tapasztaltam, hogy szárítaná a hajam (elég erős balzsamot használok).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.