Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 15.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes szilárd sampon minden hajtípusra rózsa illattal.

ninahf

2022. február 7.

Lushosat nem tudtam venni hirtelen, ezért ezt vettem a vélemények miatt... Sose volt baj a fejbőrömmel, 1 hajmosás ezzel és kiszáradt, fáj, hámlik... Nem tudom mi lehet a gond de nekem ez 1 csillagot se ér meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 7.

Macskaszajko

2022. január 7.

Első szilárd samponom és nagyon jól bevált! Könnyű eloszlatni a hajon, megfelelően habzik és tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

juno

2021. október 30.

Sokat nem vártam tőle, csak praktikus okokból (kézipoggyászos repülős utazások) vettem. Eddig 1x próbáltam ki, nem habzik valami erősen, így hosszú&sok hajon elég macerás mindenhol jól eloszlatni, de az illata rendben van, nem viszketett tőle a fejbőröm, és a hajam sem lett csikorgósan száraz tőle, sőt, egész puha és fényes lett. Utazásokhoz teljesen OK lesz továbbra is. Jó lenne hozzá valami tartó, de amúgy egész hamar kiszáradt és visszatehető lett a dobozába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

GazdiMami

2021. október 10.

Első szilárd samponom. Vegyes az értékelésem róla. Az illata finom, de sajna hamar elillan. Erősen szárító, most már értem, mit jelent a "csikorgósság". Az ígért 60 hajmosás erősen túlzás, pedig nincs még hosszú hajam. A papírcsomagolással elégedett vagyok, a műanyag flakonok csökkentése a cél. De sajnos maga a szappantömb a vége felé erősen töredezik, már nehezen használhatóvá vált. Keresem tovább a nekem való szilárd sampont...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 10.

Noncs

2021. július 24.

Nekem nagyon tetszik ez a sampon. Kellemes illata van, jól habzik, könnyű eloszlatni, így nem kell sok belőle. Tisztító hatása is megfelelő, könnyű kiöblíteni. Ápoló hatása nincs, de szerintem egy samponnal nem is az a dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

HontiAgi

2021. május 31.

Én szeretem. Nagyon jól hangzik, kellemes az illata, jól kézreáll és bár nem tisztít olyan csikorgósra mint a Lush samponkorongjai, szerintem egynek teljesen jó.

UPDATE:
Így utólag újragondolva, az hogy egynek jó, nem ér 5 csillagot, nem tudom hol járt az eszem. Átlagos sampon volt, és sajnos a legvégét már kb képtelenség volt elhasználni, mert hamarabb tört, mint habzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

UPDATE:

CzFru

2021. május 9.

Egy teljesen jó átlagos hatású sampon, ha az ember kísérletezni kezd a szilárdsamponokkal.
Tisztít, kicsit szárít is így kell a balzsam (ellenben a saját balzsamját nem ajánlom, mert szörnyen rossz). Kb 4-5napig húzta ki vele a hajam és a végén már nagyon zsíros volt. Az illata kellemes, lassan és egyenletesen fogy maga a kis tömb
Nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert a lushos samponok váltak be hosszabb távon ettől függetlenül ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

Needra

Olea Europea Fruit Oil
Linalool
Benzyl Salicylate
Geraniol.

Már sokkal kevésbé habzik (igen, tudom, hogy nem a habzás a fokmérője a tisztítóhatásnak, de én szeretem ha habzik), így már nem "csikorgóan" tiszta érzést kelt a második hajmosás után, eléggé aggasztott, hogy esetleg rohadtul zsíros még mindig a hajam, pedig Isten látja lelkem, jó alaposan megmostam. A hajpakolást (Serical - Crema al latte) kész rémálom volt eloszlatni rajta így az új formulás kiadás után, de úgy látom szárítás után, hogy ugyanolyan tiszta a hajam.

Ma volt az első mosásom a megújult forumlával, majd update-elek, hogy ugyanolyan jól bírja-e a hajam a következőig.
A rózsaszín tömbből fehér lett, az illata ugyanaz maradt, de ez mellékes info. Egyelőre hármas a macerás eloszlatás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Változott az összetétele, már így néz ki, de nem tudom, hogy lehet módosítani:
Benzyl Salicylate
Geraniol.

Bolgarka

2021. január 2.

A Nature box mandulás szilárd sampon után próbáltam ki ezt, és ez nagyon bejött! Könnyű használni, jól habzik, könnyen eloszlatható, és könnyen kimosható. Kb egy nappal kitolta a mosás nélküli napokat. Nálam most ez lett a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

dzsoff

2020. november 11.

Hááát...kíváncsiságból próbáltam ki a jól bevált Nature Box mandulás szilárd samponja után, de ez nagyon nem jött be. Szárította a hajamat és csikorgós érzetet is hagyott maga után. Az illata nem tartós, valamennyire tisztítja a hajat, de egyáltalán nem ápolja. Egyetlen előnye, hogy jól habzik, könnyű eloszlatni a hajon. Az ára szerintem nagyon kedvező, de inkább fizetek egy gazdagabb összetevőjű termékért, ami ápoja is a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.