Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 9.

Kategória:   Testápolók

Kókusz és őszibarack illattal.Argán és marulaolajjal.

Csipetke

2018. december 25.

Nővérem vette nekem a egyik dm -es látogatásunk során. Örültem neki nagyon, hogy megkaptam jó áron kaptam elég sok testápolót. Az illata nagyon finom, kellemes. Nekem nagyon tetszik. És sokáig érezni is szerencsére. Gyorsan beszívódik, és nem hagy maga után nyomot. Tetszik az állaga is, és sok sem kell belőle kb 1-2x kell megnyomnom a pumpát és bőven elég mennyiség jön ki előle. Nekem nagyon tetszett ez a testápoló sajnálom, hogy már nincs ilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Sassy

2018. február 17.

Nagyon bánom, hogy megvettem. Utólag az illata se tetszik, ragacsos fura érzetet ad. Életem legrosszabb testápolója :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

sapiviki

2017. május 7.

Háát, a hidratáló képessége nem a legjobb,de amikor kevésbé száraz a bőröm,akkor elég ennyi is,az illata finom, 1-2 óráig még lehet érezni. Érdekes,hogy a testen alkalmazva hamar beszívódik, viszont a kezemen ragacsos érzetet hagy. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

eszti003

2016. december 26.

már a második flakont használom el, nem tudok leállni vele. imádom az illatát, gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos érzés a bőrömön, és annyit bőven hidratál, amennyire az én bőrömnek szüksége van. mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

JuditSz

2016. június 29.

Az illata sem nagyon tetszik, de ez szubjektív, másnak lehet bejön, viszont ragacsos hatása van a bőrön, nem is használtam el az egészet, a kukában fog landolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Zefsideren

2016. április 20.

Az illatával tényleg nincs gond, tartós is, felvitel után viszonylag gyorsan felszívódik, viszont a tenyeremen még órák múlva is érezném ezt a kicsit ragacsos, olajos-vizes érzetet, ha nem mosnék kezet a használata után (ami azért kicsit furcsa, a kezemen is bőr van, amit ápolni szeretnék..). A hidratálóképessége közepes, használtam már jobbat és rosszabbat is. Nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Dorina951

2015. november 4.

Nagyon finom illata van. Szerintem tartós illat lesz.Ma csaptam le rá a DM-be :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil