Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. január 9.

Kategória:   Fürdőtermékek

Kókusz és őszibarack illattal.

GoldTree

2016. július 23.

Elég vad színe van, viszont az illata olyan semmilyen, és szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Elég vad színe van, viszont az illata olyan semmilyen, és szárítja a bőröm.

Aprile

2016. július 18.

Nagyon finom, meleg és vidám illata, ami ráadásul még tartós is. Nem kellett belőle sok eddig egy alkalommal sem, viszont elég sokáig éreztem a vízben és a bőrömön is az illatát.:) Nagyon kellemes, relaxálós, pihentető fürdőt eredményezett, és nem is szárított.:) Megszerettem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

HardCandy092

2016. május 24.

Habzik és jó az illata, mást nem vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Habzik és jó az illata, mást nem vártam tőle.

agen

2016. április 14.

Az illattal nincs gond, de utána nem győztem testápolózni magam... szárít, de nem jobban, mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

stenonis

2016. április 13.

Isteni illata van, nem szárít, de sokkal pirosabb vízre számítottam... :) ebben a fürdősó jobb. Viszont ellazulni ez is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

marcsi11226

2016. március 27.

Párom vette, őt is az illata fogta meg. Nagyon szeretjük. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Párom vette, őt is az illata fogta meg. Nagyon szeretjük. :)

Zsanett01

2016. március 8.

Kellemes illata van.500 ft-tehát ennyiért 5csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Kellemes illata van.500 ft-tehát ennyiért 5csillag

maradok

2016. március 3.

A Balea fürdős termékei általában nem okoznak csalódást. Ezzel a fürdőhabbal pont így vagyok. Kellemes illata van, nem szárít, és a színe szerintem gyönyörű. Az állaga sűrű, krémes, pont ahogy szeretem. Az ára pedig szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 3.

Candush

2015. december 30.

Imádom ezt az illatot, a fürdősó különösen nagy kedvencem lett az elmúlt hetekben. A tusfürdőt amiatt szeretem, mert fényes, csillogós, metálos színe van, ráadásul tartós az illata és nagyon szeretem. Viszont karácsonyra megkaptam a habfürdőt is, ami tökéletesen kiegészíti az előző kettőt :D Nem, nem tudom megunni, habár nem túl tartós a habja, az illata sokáig megmarad és nem szárította a bőrömet se.
Lehetne tartósabb és bőségesebb a habja, de így is nagyon a szívemhez nőtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Lehetne tartósabb és bőségesebb a habja, de így is nagyon a szívemhez nőtt :)

Detty0701

2015. november 4.

Régóta szemetem vele, míg nem drága anyósom meglepett vele. Különleges illata kis luxust kölcsönöz a mindennapokba. Egy fáradt, hideg estén tökéletes társ a fürdéshez, hidratál is szerintem minimálisan. Újraveszem, ha elfogy, mert nagy a veszély, hogy hamar kifogy. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.