Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Deo spray málna és magnólia illattal.Alumínium tartalom nélkül.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nagyon szerettem az illatát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nagyon szerettem az illatát :)

Csipetke

2017. augusztus 25.

Kellemes virág illatú.Sokáig érezhető bár én nem dezodornak használom csak úgy magamra fújkálom ilyen otthon ülős vagy könnyebb napokon parfüm helyett.Erre jó többre nekem nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

vivienlovesit

2017. június 29.

A Balea Magic Fairytale testápolóját nagyon szeretem, de a deo spray nem lett a szívem csücske! Kissé geil az illata és nincs különösebben hosszan tartó izzadásgátló hatása, teljesen átlagosnak mondható deo. Alumíniummentes, ami mindenképpen pozitívum! Egy próbát megért ennyi pénzért (349 Ft), de nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Mona29

2017. április 13.

Az illata sokáig érezhet és nagyon jó volt, ha használtam nem is kellett mellé parfüm, mert annyira erős volt. Mondjuk azért ez nem mindig volt jó, de hát legalább nem volt büdös. A hatása viszont nulla, nem vagyok egy izzadós típus, de semmit sem vettem észre, hogy hatott volna. Maga a flakon sokáig tartott és egyszer sem "köpködött".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

carolinett33

2017. április 12.

nekem elég tartós volt az illata, majdnem egész nap, de fél nap biztos. kicsit fullasztó, de kategóriájában elég jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

CandyPop

2017. január 14.

Nagyon jó az illata,a tartóssága viszont elég rövid. Nekem 1 maximum 2 óráig bírja,de talán még sokat is mondok. Ennyi pénzért nem is vártam nagyon többet,szóval összességében jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Fannychan

2017. január 14.

Az illata nagyon jó, sajnos nem annyira tartós, de ha találok még újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Cupcaketeam

2016. november 24.

Csodás az illata kár hogy nem tartós. Csak az illata miatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Csodás az illata kár hogy nem tartós. Csak az illata miatt 4*

nettencs

2016. november 23.

Csak az illata miatt adok 3 csillagot, mert az nagyon jó. Viszont magamra fújom, és nagyjából 2-3 perc múlva már semmit se érezni. Próbáltam ruhámat is végig fújni vele, de nem marad meg sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Anise Alcohol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citral
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol