Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Testápoló málna és magnólia illattal. Könnyen kenhető és gyorsan beszívódik. Megőrzi a bőr nedvességtartalmát. Vegán termék.

typical

2017. december 23.

Először is muszáj elmondanom, hogy ennek a testápolónak annyira szép állaga és gyönyörű fehér színe van, ahogy kinyomom a tubusból. Ez elég hülyén hangozhat, de tényleg megszoktam állni, és nézem a kezemben, mielőtt bekenném magam vele, rabul ejtett :D Az illata finom (bár nem kifejezetten málnás szerintem) és egész jól hidratál. Jelenleg a szintén baleás Urea testápolóval felváltva használom, teljesítményben annak azért nyomában se ér, de ha reggel fürdöm és gyorsan túl akarok lenni a hidratáláson, akkor ezt választom, mert könnyen eldolgozható és gyorsan beszívódik. Nekem tetovált bőrön is működik, nem okozott semmi kiütést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

vivienlovesit

2017. június 29.

Aminek málna illata van az rossz nem lehet! ♡ Szerintem. Könnyű állaga van, gyorsan beszívódik és jól ápolja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

v.szilvia789

2017. április 8.

Kiárusításon vettem kemény 349 Ft-ért, de a dupláját is kiadnám érte. A tubus alapján hígabb állagra számítottam, de ez gazdagabb, kissé zsírosba hajlik felvitelnél. Közepesen hidratál, sokkal drágább testápolókat is lekörözi, az illata mennyei, nekem bevált. Végre egy olyan Balea testápoló, aminek az illata el lett találva és nem túl mű vagy gagyi. Ilyet tessék még gyártani többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

tátombák

2017. március 22.

Ez az illat tusfürdőként felejtős lenne nekem, de testápolóként magamon érezni más, kifejezetten szeretem. Sajnos elcsábultam legutóbb a 350 ftos árán, és vettem egyet tartalékba, de még az elsőnek a feléhez sem értem, már érzem, hogy besokalltam az illattól. Próbálom vastagon kenni, hogy fogyjon, de úgy nagyon ragadós, úgyhogy kérdéses a sorsa.
A krém gyakorlatilag ugyan az, mint az összes többi limitált 350 ftos Balea, csak az illata más, aki azokat ismeri, újdonságot ne nagyon várjon tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

MissNothing

2017. február 24.

Egyáltalán nem vagyok oda az ilyen gyümölcsös illatokért, de ez nagyon bejött!! biztos még fogok venni.. :) sokáig tartja az illatát ( este bekentem a kezeimet, és reggel még éreztem) ritkaság nálam.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Helene

2017. február 5.

Elég híg testápoló..ezért gyorsan is fogy. A hidratálása télen ez elég kevés, de tavasszal és nyárra elegendő lenne számomra. Viszont az illatát nagyon szeretem, sokáig érződik a bőrömön. És ez az illat felmelegíti a lelkemet, ebben a téli hidegben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Takaro

2017. február 2.

Nem nagy durranas az illata, hig, folyekony, ragad, de legalabb nem hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Nem nagy durranas az illata, hig, folyekony, ragad, de legalabb nem hidratal.

LathatatlanOzike

2017. február 1.

Az illata flakonból szagolva nagyon finom, bőrön kevésbé, számomra egy kissé szúrós.
Száraz bőrűeknek nem ajánlom, normál bőrre való. Elhasználgatom, de sok hidratálást nem kapok tőle, pedig pont arra lenne szükségem.
3 csillagot kapna, de az ára miatt hozzácsapok plusz 1-et. Ennyiért nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

siss

2017. január 13.

A flakonban málnásabb illata van,a bőrömön már előjön a magnólia is.Összességében a vizesebb testápolók közé tartozik,száraz bőrűeknek nem elég.Hatása ugyanolyan mint amilyenek a limitált tubusos Baleák szoktak lenni.Az én normál bőrömnek egész évben elég ez a fajta hidratálás amit nyújt.Állaga pont jó,nem folyós,könnyen kenhető és gyorsan beszívódik.
350 ft-ért ajándék,nem bántam meg a vételt,bár újra nem venném.A Sweet Wonderland sokkal jobban bejövős.

Upd.: A magnólia miatt nem tetszik magamon az illat,túlságosan átható és zavar.Zuhanyzás közbeni testápolónak használom el,így egész jó,csak enyhe illata marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Suwun

2017. január 8.

Elkövettem azt a hibát, hogy tetovált bőrre használtam, amitől ici-pici kiütéseim lettek, de csak azon a bőrterületen. Valószínűleg a parfüm az oka, szóval itt igazából az én hibám is az egész, ezentúl kerülöm a tetovált részeket ezzel a termékkel, és jobban odafigyelek az INCI-re. Kár pedig, mert az illata nagyon jó, és gyorsan beszívódik. Eléggé folyik is mondjuk, rendszeres használattal gyorsan fogy, bár az árát tekintve ezzel nincs is semmi baj. Az én bőrömet megfelelően hidratálja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak