Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Andrejka, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2014. május 27.

Kategória:   Testápolók

Önbarnító, 2 bőrtónusra kapható.

A Balea Body termékek védik, ápolják és bársonyossá varázsolják a bőrt. A kellemes gyümölcsös illatú Balea Magis Summer testápoló egyenletesen, természetesnek tűnő barna színt kölcsönöz a normál és sötétebb bőrtipusnak, és hidratálja is azt.  Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Kiszerelés: 250 ml

Pampilla

2015. február 22.

Biztos hogy nem gyártják mar? Pont most készülök ujra venni,nekem nagyon bevált imádom. Oké az illata nem a legjobb,de ettől eltekintve csak jó tulajdonságai vannak: hamar beszívodik,utána felöltözve nem lesz foltos,vagy ha este hasznLom és utána lefekszem nem lesz osszekenve az ágynemű,mert más termékekkel mar jártam így. Ja és egyenletesen kopik. Ha nem is gyártják azért remelem előrukkol a balea valami nagyon hasonlóval.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 22.

ancsirigo

2015. január 22.

Anya vett egyszer ilyet, mert egy Dove önbarnítóval csúnyán befürödtünk.....
Na, mondom, ha már egy Dove-tól narancssárga lettem, akkor ettől mi lesz?!
ÉS NEM!
Mondjuk, én már szoliba járok inkább, de ez a kis testápoló sok-sok hónapon át szép színt adott nekem. :) Anya a mai napig ezt használja. Mi az, hogy nem gyártják? :D Nálunk kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Anya vett egyszer ilyet, mert egy Dove önbarnítóval csúnyán befürödtünk.....
Na, mondom, ha már egy Dove-tól narancssárga lettem, akkor ettől mi lesz?!
ÉS NEM!

spari193

2014. október 27.

Nap allergiás vagyok, nagyon nehezen barnulok, a szolariumba is a lelkemet melengetni járok, de ez enyhe, szép színt adott. A termék sajátossága miatt meg kell várni, amíg megszárad, különben foltos leszel, de ez belefér. Ami negatívum, hogy olyan büdös, hogy a hányinger kerülget, de a szépségért meg kell... ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

timea_fekete

2013. július 5.

Télen használom, amikor kifakulok. Ettől visszakapom az emberi színemet :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Télen használom, amikor kifakulok. Ettől visszakapom az emberi színemet :D

rose

2013. június 16.

Mivel nincs időm és túl sok lehetőségem napozni, ezért muszáj volt beszereznem egy önbarnítót. Nem akartam rá túl sokat költeni, úgyhogy kb. 900 Ft-ért megvettem ezt. Előtte olívaolajjal elkevert kristálycukorral alaposan leradíroztam a bőrömet, és alvás előtt bekentem magamat. Na ezt megbántam, mert nem számítottam ilyen borzalmas "illatra", szó szerint még aludni sem bírtam tőle. Azóta inkább reggel bekenem magam, és este lemosom, de képtelen lennék mindennap használni. Egyébként semmi "húha" barnaságot nem eredményezett, de nem is lettem foltos, a borotva sem hozta le foltokban a színt, szóval kap egy négyest, és folytatom a tesztelést. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

vikkancs

2013. május 1.

nem olyan jó ez. nekem kb. 1 hétig volt szép egyenletes barna színem. aztán egyszercsak tiszta folt volt a lábam. pedig használtam radírozót... :/ biztos nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 1.

Gladys

2013. május 1.

Pár napja kezdtem el használni. Szép barna lettem tőle, nem sárga, nem narancssárga. Nem lettem foltos, mert leradíroztam a bőröm. Jó az illata is és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

anna.95

2013. február 10.

Most vettem meg, kellemes az illata, jól hidratál és szerintem szép színt ad. :) ez az első önbarnítóm de egyenlőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Samybubu

2012. május 11.

A képen arcra való termék van, ahogy nézem, az enyém flakonos, nem tubusos, testre való. Gyorsan, szép természetes barnaságot eredményez, használtam már más fajtát is, de ez eddig a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

barbee77

2012. április 21.

Legelső önbarnítóm,és az is marad :) Az illata megfelelő,hatékonysága szintúgy,ruhán nem fog :) Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.