Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. október 7.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Folyékony szappan vitamin komplexszel és varázslatosan mesés illattal.

d.anett89

2021. augusztus 14.

Még jó,hogy kiárusítva vettem.
A kinézet semleges számomra.
Az illata flakonba tetszik. Elég sokat kell ki nyomni hogy ,habositsa a kezem. Mondjuk én használat közben sem éreztem cseppet sem az illatát. Ha lemosták kezemről, minimálisan érezni de két törlés után abszolút nem. Ilyen sz@r folyékony szappannal még nem találkoztam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

Még jó,hogy kiárusítva vettem.
A kinézet semleges számomra.

Marina89

2021. július 2.

Nagyon szép a csomagolása, jó az illata is. Sokat kellett kinyomni, hogy kezet tudjak vele mosni, így gyorsan el is fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

LUNACICA

2021. március 29.

Mikor a boltban megszagoltam nagyon megtetszett az illata,így rögtön megvettem.Kézmosás közben is nagyon kellemes volt az illata,viszont alig habzott,de kb ahogy megtöröltem a kezem el is tűnt az illat,és később sokat viszketett a kezem,ami ugye annak a jele,hogy jól kiszárította a bőröm. Ráadásul a pumpája is borzasztó,olyan keskeny,hogy folyton lecsúszott róla a kezem,nagyon nem praktikus. Nagy csalódás volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Glorcika

2021. március 9.

A konyhába vettem azért, hogy ne mindig a mosogatószerrel mossak ott kezet :D Ahhoz képest, hogy mennyivel drágább, mint a nagyobb kiszerelésű Balea folyékony szappanok, semmivel nem tud többet. Sőt. Az illata alig érződik, és jobban is szárítja a kezem mint egyéb társai. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Kamea

2020. november 2.

A mutatós csomagolása miatt vettem meg. Tisztít, az illata is kellemes, de enyhe és egyáltalán nem tartós. Ez a vitaminkomplex is egy nagy humbuk szerintem. Cserébe viszont jól kiszárítja a kezeimet. Minden alkalommal kézkrémezés követi, ha ezzel mosok kezet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate