Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus94, Módosítva: 2019. november 11.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Intenzíven hidratálja a bőrt - a friss és ragyogó arcbőrért. A felfedező kis narvál sosem unatkozik a tenger mélyén. Maradj Te is mindig kíváncsi, bátor és vidám, hogy megtaláld a világban a varázslatos helyeket, amelyek csupa csodát tartogatnak számodra.

Letticsek

2020. február 19.

Én 300 forintért sosem várok hasra esést, amit kell azt hozza, jó érzés, ellehet egy kicsit terülni alatta a tv előtt vagy a kádban. Mini wellnes érzést teljesen hozza. :) Szuuuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

macooka

2020. január 19.

Nyilván az aranyos csomagolás miatt vettem, az INCI-t itthon olvastam el. Parfüm elég előkelő helyen szerepel, ráadásul más egyéb illatanyagok is vannak benne (Linalool, Benzyl Salicylate). Akinek kipirosodott a bőre a maszktól, az valószínűleg ennek köszönheti, és érdemes átgondolnia, hogy parfüm- és illatanyagmentes termékeket használjon a rutinban. Bár nekem nem bántotta a bőröm, de én is erre törekszem, de úgy voltam vele, hogy 10 perc ebben a maszkban még nem a világ vége.
Bár jobban örülnék, ha a Sodium Hyaluronate nem a sor végén kullogna, de így is meglepően jól hidratált ez a maszk, extrén puha lett tőle a bőröm. A mérete megfelelő, rendesen át van itatva anyaggal, még a nyakamra és a dekoltázsomra is bőven jutott, amikor bemasszíroztam a végén. Másnapra már csak szokásosan puha volt az arcom (amit alapból az AHA használatnak köszönhetek), tehát nem volt tartós a babapopsi bőr, de azért jól esett.
Mindent összevetve érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. Ha nem lenne itthon más szövetmaszk, lehet újravenném, mert kellemes érzés néha feltenni egyet, de nem kihagyhatatlan vétel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Zsuzsi216

2020. január 16.

Nagyon cuki a csomagolás grafikája és ezért választottam. Azért azt valljuk be, hogy ez is sokszor döntő szempont.
Maga a maszk eléggé illatos, mondjuk engem nem zavart, mert kellemes az illata.
Szerintem jól hidratált. Kipirosodást és egyéb kellemetlenséget nem tapasztaltam. A 300 forintot megéri, ebben a szellemben újra is vásárolnám, mert szerintem nem rossz vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Maga a maszk eléggé illatos, mondjuk engem nem zavart, mert kellemes az illata.

Szilviams0118

2020. január 13.

Kipirosodott tole az arcom sajnos, ezen kivul mas hatasa nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Kipirosodott tole az arcom sajnos, ezen kivul mas hatasa nem volt.

Leander

2020. január 1.

Semmi gondot nem okozott, de hatását se sokat éreztem. A használata egyszerű, illata kellemes, csomagolása cuki, de azért alapvetően csak egy kellemes kis pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Cosette

2019. december 15.

Komolyabb arctisztítás után szoktam feldobni egy-egy fátyol maszkot, ezt is. Egyszer újra vettem, de csak mert cuki a csomagolása. Maga a maszk jól át van itatva anyaggal, a zacskójában is marad, ezt a testemre szoktam elkenni. Nagyon jól ápol, szépek az összetevő is, de sajnos nagyon erősen parfümözött és számomra nincs is jól kialakítva: a száj, szem és orr rész is fura, sőt a szemrész rálóg a szemem sarkára, ami most extra érzékeny és ífy a maszk csipte a szemem. Jó volt így pár alkalommal használni, mert amit ígér hozza, csak sajnos túl parfümös

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

tamara428

2019. december 7.

Jól hidratál, nagyon puha, selymes és kellemes tapintású volt a bőröm a használata után. A tasakban szokás szerint sok szérum van, a maszk kellően át van itatva, kétszer is tudtam használni, de egy harmadik alkalom is belefért volna. Meglepően jó kialakítású, majdnem jó is volt az arcomra.😅
Másfelől nézve erősen parfümözött, az illata az Oriflame Miss Giordani tusfürdőmre emlékeztet. Gondolom a sok illatanyag miatt csípett, amikor feltettem - de szerencsére nem tartott sokáig és nem is vörösödött ki tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Ginatural

2019. december 6.

Ez a maszk eddig az egyetlen Balea maszk amivel nem igazán voltam elégedett, mégpedig a nagyon erős parfümillat miatt leginkább. A hatása szintén semmi különös, igazából enyhe hidratáló hatáson kívül mást nem csinált. Ezt nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Juccimo

2019. december 1.

A cuki csomagolása miatt vettem meg, és mert (szinte) az összes Balea maszkot ki kell próbálnom, főleg a limitáltakat.
Ezen a maszkon szerencsére jó sok anyag van, a mérete is megfelelő volt számomra. Én egy hétköznap hajnalban (:D) tettem fel, és eredetileg egy órát szerettem volna fent hagyni, hogy nagyjából minden anyag beszívódjon róla, de elaludtam, így 2 óra után már szinte teljesen szárazon vettem le. A bőröm viszont nagyon puha lett tőle szerencsére :D Azt nem tudom, hogy miben más ez a termék a dizájnt leszámítva, mint az állandó kínálatos Balea szövetmaszkok, de 300 Ft-ért nem volt rossz vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Vivus94

2019. november 18.

Alapból szeretem a BALEA fátyolmaszkokat, mert ár-érték arányban szerintem nagyon jók, így nem fáj a szívem beépíteni heti 1-2 alkalommal a rutinomba. Ez is olcsó, kicsit talán kisebb mint a szokásos fátyolmaszkok a márkától. Jó alaposan át van itatva anyaggal, a bőröm hidratáltabb lesz tőle (bár én pluszban mindig teszek fel alá hialuronsavat is). Kellemes illata van, nagyon cuki a csomagolása. Már be is szereztem belőle plusz pár darabot, mert tetszik, de ahhoz, hogy csodaszernek nevezzem még tudnia kéne valami pluszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Manganese Pca, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.