Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2015. december 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bőrradíros arclemosó málna illattal, minden bőrtípusra

Használat: Reggelente és esténként vigye fel a nedves arcra, nyakra és dekoltázsra, gyengéden masszírozza be, majd mossa le alaposan

Laroselly

2019. július 24.

Már a 2 vétel volt, az illata remek, nagyon finom a radírozása és nagyon szárít is. Szerintem mostmár veszek egy másikat, az elején még jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

renata89

2019. március 8.

Szépen radíroz és tisztít, az illata viszont nagyon mű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Szépen radíroz és tisztít, az illata viszont nagyon mű.

dynah13

2018. augusztus 26.

Nagy Balea-fan vagyok, de ez nem jott be sajnos. Imadom az edes illatokat, de ennek olyan mu malna szaga van, hogy nem tetszett. Maga a radirozo hatasa rendben van, de eleg nehez lemosni. Akinek bejon az illata, az hasznalja batran :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

bodrogibianka

2018. július 3.

Kellemes málna illata van, nekem tetszik. Szeretem ezt a terméket. Kicsit lehetne benne több szemcse. Puha érzetet ad, szépen kitisztítja az arcot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

takacszsini

2018. február 18.

Igaz, hogy erős illata van, de nekem nagyon tetszik. Teszi a dolgát, az áráért abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Tatinta

2017. november 13.

Jó termék, csak az az átható málna illata ne lenne... :) Ez önmagában -1 csillag, szerintem túl erős.
De akit ez nem zavar, annak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

De akit ez nem zavar, annak ajánlom.

Barby1105

2017. augusztus 28.

Pár hete vettem meg, ahogy megláttam egyből szimpi volt... tetszenek benne ezek a kis szemcsék, nem sérti az arcom, tökéletes mindennapi használatra. Nem volt semmi különös elvárásom tőle, de teszi a dolgát! Használat után szép matt a bőröm, nem csillog, ahogy eddig. Egy pici hiba azért ebben is van, a kis szemcsék lemosás után is az arcomon maradnak, ezeket csak szárazon tudom lesöprögetni, de ennyi baja legyen. 4 csillagot kap, mert nem csodaszer azért de ár-érték arányban nagyon is jó! És az illata <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nonoka96

2017. június 23.

Nekem nagyon nem vált be. Annyira édes az illata, hogy rosszul vagyok tőle, nagyon mű. Hatását sem véltem felfedezni, az egésznek az állaga sem tetszik. Sajnos engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

bogyobigyo

2017. április 20.

Kellemes az illata, édes málna. Imádom! Ezért adok 2 csillagot.
Próbáltam többször használni, és kitartani mellette, de sajnos nagyon kiszárította már az első használhat után is a bőrömet :(
Néhány alkalom után pedig egyre több pattanás jelent meg az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Kellemes az illata, édes málna. Imádom! Ezért adok 2 csillagot.
Néhány alkalom után pedig egyre több pattanás jelent meg az arcomon.

nagylillaaa

2017. március 18.

Finom az illata és jól tisztít! Ár-érték arányban is megfelelő szerintem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Finom az illata és jól tisztít! Ár-érték arányban is megfelelő szerintem! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.