Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Friss, mangó illatú tusfürdő.

sailorluna

2018. augusztus 23.

a minősége rendben van. nem szárít, jól habzik, nem kell sok belőle, és nagyon olcsó. az illata is finom, de fürdés közben már nem olyan intenzív sajnos, mint flakonból szimatolva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

TinkaWeeks

2015. szeptember 16.

Csodálatos tartós mangó illata van/volt. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Csodálatos tartós mangó illata van/volt. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

TunderCica

2015. szeptember 14.

Imádtam az édes mangós illatot, az én bőrömön jobban megmaradt az illata mint a többi Balea tusfürdőmnek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

CataKatinka

2015. augusztus 30.

Sajnos én is csak egy flakonnal vettem, de minden egyes zuhanyzásnál mennyei gyümölcsillat árasztotta el a fürdőszobámat.Imádtam, a baleanak minden szezonban van egy telitalálata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Nymeria94

2015. július 24.

Hogy én ebből miért csak egy flakonnal vettem tavaly?
Az elmúlt nyarat a dinnyés márkatársának bűvkörében töltöttem, el is használtam három flakonnal, de ősszel biztos, ami biztosan alapon erre nyárra szereztem egy Mango Mambo-t is. Bárcsak többet is vettem volna, mondjuk úgy tízet... :D Imádtam használni. Ebben a forró kánikulában elmondhatatlanul frissítő érzés volt tusolni vele. Szépen habzott, nagyon jól tisztított és még csak szárító hatást sem tapsztaltam. Az illatáról sem tudok kevésbé pozitívan nyilatkozni, gyümölcsös illatokra rendkívül fogékony vagyok, úgyhogy öröm volt minden használat. Bőrön annyira nem volt tartós, viszont a fürdőszoba még sokáig mango illatot árasztott magából.
Nagyon nagy kár, hogy limitált kiadás volt, ha még kapható lenne, nem lenne kérdés, hogy újra beszerezzem-e vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Hogy én ebből miért csak egy flakonnal vettem tavaly?

Szityike

2015. július 23.

Imádtam tavaly nyáron és ősszel! :) Édeskés, egzotikus- gyümölcsös (mangós) illattal! Nem szárítja a bőröm és az illata is megmarad egy ideig. Frissítő és gyümölcsös illatú. :D
Ajánlom mindenkinek, aki kedveli a mangós illatokat, a könnyű tusfürdőket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Ajánlom mindenkinek, aki kedveli a mangós illatokat, a könnyű tusfürdőket!

auberginecat

2015. június 2.

imádom a balea tusfürdőket, olyan jó illatuk van, és annyira minőséginek tűnnek a nevetségesen olcsó áruk mellett. mindig epekedve várom, hogy piacra kerüljenek új illatok, úgyhogy mikor kijött ez a tavaly nyári széria, rögtön rohantam beszerezni. mivel a dinnye illatát kozmetikumokban egyenesen utálom, ezért a melon tango maradt a boltban, de a mangós valami isteni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

gendur.berni

2015. május 29.

Az örök kedvenc. Sose fogom megunni az illatát szerintem. A legjobb Balea tusfürdő, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

zsoxcore

2015. május 10.

Nagyon szerettem, számomra igazán kellemes, friss, nyárias illata van! Nemrég használtam el, sajnálom, hogy nem lehet kapni már. Szokásos Balea minőség, jó ár-érték arány :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Dori1997

2015. április 19.

Nagyon szerettem, mint a összes Balea tusfürdőt! Tök jó friss, gyümölcsös illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol