Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

A frissesség és ápoltság érzésével ajándékozza meg. A gyengéd receptúra tisztítja és hidratálja a bőrt. A mangó és vanília könnyű nyári illata élénkítő és egyszerűen csábító... Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. ph-bőrsemleges.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Daisyyy

2013. november 13.

Nagyon finom illata van, szerettem. A flakonja jobb lenne, ha felülnyitós lenne, macera kicsit fürdés közben, de megbocsájtható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Jó volt az illata, olyan igazi csajos. A csomagolása nem volt praktikus, viszont mutatós annál inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

reku87

2012. november 29.

Nyáron tökéletes volt. Nagyon szerettem. Mondjuk nem habzik túlságosan, ezért levonok 1 csillagot, de az illata frissítő volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Lorelaig

2012. október 8.

Nagyon olcsó, puha lesz tőle a bőröm és az illata legalább 12 óráig érződik rajtam!!!! Így ősszel használva visszahozza a nyári emlékeket :-)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

szaniblue

2012. szeptember 9.

Tényleg nagyon jó! :) Annyira jó az illata, hogy én mindjárt vettem is belőle 3mat. :D Nem irritál, nem szárít, teszi a dolgát. 5ös :))

Update: Kezdem unni... Szerencsére már csak 1 van belőle és ebben is csak kevés van már. Nagyon meguntam, pedig közben mindig használtam valami mást is. Na mindegy, most úgyse lesz egy darabig, de lehet hogy majd jövő nyáron is veszek belőle (már ha megint lesz). De akkor csak egyet! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

ct

2012. július 31.

Bár, nem igazán kedvelem a vanília illatát, de így a mangóval kombinálva nagyon finom volt az illata, így megvettem. A csomagolása tényleg nagyon vidám, fiatalos, frissített is, de maga az illat túl sokáig nem maradt meg a bőrömön. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

harmah

2012. július 13.

Nagyon jó, gumicukorra emlékeztető illata van. Nekem kicsit szárította a bőrömet. Lehetne jobb csomagolása. Az aljáról alig tudtam kiimádkozni az utolsó adagokat. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

lilly77

2012. július 2.

Tavaly nyáron kattantam rá erre a tusfürdőre, aztán amikor újra akartam vásárolni, már nem lehetett. Nagyon örültem neki, hogy idén nyáron is kiadták, rögtön kettőt vettem belőle, élmény vele a zuhanyzás. Míg a többi balea tusfürdő túl híg, folyós, ennek nagyon jó krémes állaga van, jár neki az öt csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Pipacs

2012. június 28.

Finom az illata, de nagyon hamar elillan. Az állaga nem rossz, de lehetne krémesebb is. Viszont, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

tunderlany

2012. május 22.

Bespájzoltam belőle rendesen, mikor leárazták, úgyhogy még jó ideig használni fogom. Észrevettem, hogy kiadták egy másféle csomagolással is, és ezzel egyidőben a régit is felárazták. A csomagolás valóban nem túl praktikus, vizes kézzel, köröm nélkül szinte lehetetlen kinyitni a kupakot. Kellemes illata van, bár fura, hogy fürdővízben nem oldódik fel, hanem ott úszkálnak benne a tusfürdő darabok...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Narancssárga.