Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Mango illattal.

Unix

2017. július 5.

Finom illatú, de a kezeimet nekem nem nagyon hidratálta, igaz hamar beszívódott és a mangós illata miatt vettem meg, de nem jó kézápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

FruzsiF

2016. augusztus 16.

szeretem a mangót, de nekem kicsit tömény az illata, de jól hidratál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 16.

szeretem a mangót, de nekem kicsit tömény az illata, de jól hidratál

AppleMaple

2016. május 16.

Jól hidratál és nagyon finom az illata + bárhol elfér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Jól hidratál és nagyon finom az illata + bárhol elfér.

rafi

2014. november 10.

Megszagoltam a boltban, és beleszerettem az illatába. Hát elég nagy csalódás volt. Az illata az első 3-4 használatig nagyon jó, de egyszerűen annyira émelyítően erős, hogy rövid időn belül szabályosan rosszul leszek tőle. Hidratálni hidratált, de nem dobtam tőle hátast. Ráadásul túl zsírosnak éreztem utána a bőrömet, alig akart felszívódni. A kezdeti lelkesedés miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 10.

P.ancsi

2014. május 18.

Ez a legjobb balra kezkrem állaga is nagyon jo,gyorsan felszívódik,nem hagy zsírfenyt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 18.

tuncsa

2014. január 19.

A bőrömön büdös fanyar rodhadt csümölcs (cefre szaga) van. Kb 2 perc után újra száraznak érzem a kezemet tőle. Bánom , hogy megvettem, ennél rosszabb balea termékem még soha nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 19.

Iora Rua

2013. november 7.

A fürdőszobában van a mosdón, kézmosás utáni használathoz. Nagyon finom illatú, jól hidratál. Egynek elmegy. Jó ár/érték arányú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Jaj, ez a kézkrém nagy kedvenc! Egyszer vettem, csak úgy, poénból, nagy dm-rajongóként egy utolsó darabot belőle, mert jó illatú. Nem drága, és ahhoz képest szépen ápolja a kéz bőrét úgy általában. Extrémebb esetben lehet, hogy kell egy speciálisabb kézkrém (pl. ha télen hideg van, fúj a szél, repedezik a bőr, stb.), de ez mindennapos ápolásra tökéletesen jó, és valóban intenzív és üdítő illata van!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Kodi

2013. augusztus 9.

Sehol máshol nem látom, csak a mi dm-ünkben, nincs már rajta a limitált felirat, és nemrégen érkezett szerintem. Szuper fincsi gyümölcsös illata van, elég telt, nekem még egy ideig nem szívódik be teljesen, de jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

kalmaniki

2013. augusztus 4.

Az illata isteni, igazi lédús mangó illat, könnyed állagú kézkrém, gyorsan beszívódik, egész jól hidratál, nyárra megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.