Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2021. december 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Csökkenti a bőr feszülő- és viszkető érzését és ideális a különösen száraz testrészek, pl. könyök ápolására. Megnyugtatja a bőrt, és hozzájárul az egészséges vízháztartásának és sav-védőrétegének fenntartásához.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sora

2021. december 5.

Sajnos azt hittem, hogy megtaláltam a megfelelő testápolót a száraz, ekcémára hajlamos bőrömre de hamar csalódnom kellett. Az elején szépen hidratált elmúltak a száraz foltok viszont egy idő után észrevettem hogy foltokban elkezdett bizonyos helyeken hámlani a bőröm, de kb úgy mintha tejsavval kenegettem volna. Egy tubussal elhasználtam, visszatérek a régi testápolómhoz és remélem a bőröm is rendbe jön :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

csekeregina

2021. október 20.

Igaz, hogy hogy hagy egy púderes réteget felkenés után, de elillan. Zsíros, hogy testes krém.

Update 5 nap utàn
Testápolónak vettem, hogy de a két hónapja kialakult erősen viszkető, hámló ekcemamat rendbe tette a labfejemen. Jobb lenne mint bármelyik drága ekcema krém. 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

Update 5 nap utàn

zimmbo

2021. október 12.

Ud.: Nem fogom elhasználni. Csikorgós, száraz érzetű réteget hagy a kezemen használat után, kezet kell mossak, annyira elviselhetetlen. Olyan, mint mikor valaki a körmét végighúzza a táblán, vagy papírzsepivel csuszakolja a fogát. Grr...

Vékonyan kenve is számomra kellemetlen réteget hagy maga után, viszont cserébe nem kell minden nap használjam, mert akár 2-3 napra is rendbe teszi a lábam szárát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Shila

2021. augusztus 18.

Nem szívódik be, egy csúszós, fullasztó réteget hagy maga után a bőrömön, a sarkamra elkenegetem ha már megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Cserne

2021. augusztus 2.

Annyira szerettem volna szeretni. ): A többi hozzászólóval egyet kell értsek, iszonyat módon zsíros és nehéz, ha keveset kenek, akkor is nehezen szívódik be és réteget hagy maga után. Estére kentem be magam, elviselhetetlen volt vele az alvás, reggel zuhannyal kezdtem, mert irritált, hogy rétegesen rajtam van.
Nem tudom mi lesz vele, egy csepp se fogy belőle. Talán télre megfelelő lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Nem tudom mi lesz vele, egy csepp se fogy belőle. Talán télre megfelelő lesz...

Alice529

2021. május 7.

Egy elég testes krém, mégsem hidratál igazán, zsíros érzetet hagy maga után és elképesztően morzsolódik. Nem jó érzés a bőrre felvinni. Irritációt nem okozott, emiatt és az ára miatt 3 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

LillSkybour

2021. április 15.

Nagyon nehezen fogy nálam, mert olyan fura, sikamlós, púderes érzést hagy maga után. Ahol nagyon száraz a bőr, ott csíp. Hidratálás közepes, egy fokkal jobb, mint az átlagos drogériás testápolók. Minden nap kell használnom, hogy érjen valamit. Többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

AncsiXoXo

2021. április 8.

A száraz lábszáramon szoktam használni, egész jó. Ha nagyon ki van száradva a bőröm csíp miután bekenem ezért csak 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

jibjab

2021. április 4.

Ár-érték arányban szuper. Hidratál, bár az illetenyaga miatt ha nagyon kiszáradt a bőröm, kicsit irritál. A felszívódása nem a legjobb, ezért elsősorban éjszakára használom. A Balea ureás termékeit nagyon szeretem, ehhez is többször visszatértem, de annyira nem tökéletes, mint a kéz- vagy lábkréme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 4.

nora.r

2021. február 22.

A száraz, kirepedezett, érzékeny kézfejemre vettem.
Kár volt! Még rosszabb lett tőle, mint volt... Egyáltalán nem hozott javulást, nem mellesleg kukacosodott a krém és irritálta is a kezem. Nem fogom újra kosárba dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

A száraz, kirepedezett, érzékeny kézfejemre vettem.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak