Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

PH semleges hidratáló testápoló betainnal és glicerinnel száraz és érzékeny bőrre. Megőrzi a bőr természetes nedvességtartalmát, intenzíven hidratál, kisimítja a bőrt, rendszeres használatával rugalmasabbá válik.

Kiszerelés: 400 ml

fdorottya

2019. január 30.

Nem kedvelem a Balea termékeit. Ő sem lett kedvenc. A próbálkozást itt be is fejeztem a Baleával. Spórolni akartam, de nem jött össze. Inkább beruházok egy drágább testápolóra, de ő és társai soha többet. Az illata olyan mintha avas lenne. Nehezen szívódik, be hagy egy réteget amit nem kedvelek. Nem hidratál eléggé se télen , se nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

kodorina

2017. január 15.

Télre tökéletes, sűrű állaga ellenére viszonylag könnyen beszívódik, kellemes visszafogott az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Elinor95

2017. január 4.

Szörnyű,borzalmas, nem tudom hova fokozzam még tovább. Nehezen kenhető,sűrű, nagyon ragacsos,nekem az illata kicsit mű, nehezen szívódik be, és nekem rossz érzetet ad. Nem egy kellemes élmény.Szerintem "érzékeny" búcsút veszek tőle. Soha többé nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

absinth

2016. november 29.

Röviden: borzalom. Eleve nem értem, hogy érzékeny bőrre való termékbe minek az illatanyag, de ha már raknak bele, legalább ne olyat, amitől rosszul leszek :) A másik problémám, hogy ez elvileg egy lotion, amitől én azt várnám, hogy könnyen eldolgozható, könnyű állagú, gyorsan felszívódó. Hát ez nem az! Olyan nehéz eldolgozni, mint a jó kis zsíros, Nivea kék tégelyes krémet, fél óra alatt szívódott csak be úgy-ahogy, és bónuszként egy zsíros-olajos filmréteget hagy a bőrömön. Eddig mindig szerencsém volt a Balea termékekkel, de ezt még akkor se venném újra, ha ingyen adnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

bareszko

2015. december 30.

Csalódás ez a krém! Először azt hittem legjárt a szavatossága, mert büdös lett tőle a bőröm, és hidratálni sem hidratál, csak filmes réteget hagy maga után. Mivel nincs szívem kidobni, ezért elhasználom, igaz csak a lábamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

siss

2014. április 3.

Anyukám vette téli testápolónak.Gondolta,milyen jó lesz ez majd a száraz bőrére.Hát nem lett jó.Az illatát se szerette és az állagát sem.Még a száraz bőre se itta be.Ki akarta hajítani a még több mint háromnegyedig lévő flakont,ekkor került hozzám,hogy majd én elhasználom.Használgattam egy darabig,de meguntam a pepecselést.Nehezen szívódik be,ragad,olajos marad a bőröm,az arányt belőttem,de akkor is.Az illata pedig merő műanyagszag.Ráadásul még másnap is éreztem egyfajta filmréteget magamon,amit nem szeretek.Egyedül a mellem imádta a cuccot,ott beszívódott rendesen és pihepuha lett a bőr.Még mindig van a flakonban,vagy elhasználom vagy nem.Sose akar elfogyni. :D Lerontom az átlagot,de nekünk nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

Iora Rua

2013. november 7.

Télre tökéletes választás. Bár az állaga miatt kicsit macerásabb eldolgozni, de megéri, mert cserében rendkívül jól hidratál a téli időben is. Örülök, hogy megtaláltam, a bőröm hálás érte. Bármikor újra, de persze csak télre, viszont akkor csak ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Amelia38

2013. október 23.

Jó illat, jó állag, de kevés hatás. Az ennél folyékonyabb és az ennél sűrűbb krémeket sem kedvelem, szerintem jól felszívódik, nem hagy zsíros, nehéz érzetet. Ennek ellenére sem segített a száraz, repedező bőrömön, bár ez inkább a bőröm hibája, mert semmi sem jó rá. Én kézkrémnek használom esténként, annak csodálatosan bevált. Talán ha naponta jobban kenném testre is lenne hatása. Ennek ellenére szerintem remek krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 23.

piperepozitív

2013. október 16.

Nekem egyáltalán nem jött be ez a testápoló. Nagyon sűrű, sokat kell kenni, ellenben alig szívódik fel.
Mintha zsír és olaj keverékét raknám magamra.
Nekem még télre is sok, pedig akkor száraz bőrre való testápolót szoktam használni.
Csak nagyon száraz bőrűeknek ajánlanám, nekik viszont lehet hogy tényleg megváltás :)
Jelenleg érzékenyebb területek epilálása után használom, arra szuper, mert nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Mintha zsír és olaj keverékét raknám magamra.

alfie21

2013. július 17.

Óóóóóó, micsoda isteni krém!!! Azt hiszem, hogy eddig őt kerestem :) Egyszerű, tiszta illat, sűrű, olajos krém. Igaz, az állaga miatt kicsit nehéz vele bánni, de hát ez legyen a legnagyobb problémája! Annyira puha lett tőle a bőröm, mint korábban még egyik krémmel sem. Ha az ember nem merül bele a kenegetésbe és nem viszi túlzásba a mértékét, a nagyon száraz, érzékeny bőrűeknek szerintem még nyáron is viselhető. Ebből kifolyólag szerintem nagyon gazdaságos, sokkal-sokkal kevesebb kell belőle, mint ahogy én azt elsőre gondoltam, vagy mint a többi testápolókból kellen, és mérföldekkel jobb, mint a többi társa. 5 pontnál nekem jóval többet ér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine