Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   300 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2019. december 10.

Kiszerelés:   300 ml és 500 ml
Kategória:   Szappanok

A Balea Med pH 5,5 bőrsemleges szappanmentes kéztisztító kifejezetten alkalmas az érzékeny bőr tisztítására. Különleges allantoin összetevője hidratálja, pH-semleges aktív összetevőkkel gazdagított formulája pedig gyengéden tisztítja a bőrt, anélkül, hogy irritálná vagy kiszárítaná.

• vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

noricza

2022. április 24.

Mindig váltogatom a szappant itthon mivel állandóan száraz, sebes a kezem. Úgy fest eddig ez vált be hosszú távon a legjobban. Az ár korrekt és nem repedezik szét a kezem még úgy sem, hogy nem krémezek mindig kézmosás után. Notórius kézmosónak számítok, így sajnos elég szenvedős nekem a kézápolás, de ez a termék nálam csodaszer és az illata is fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 24.

k001

2021. december 19.

Nekem ez egy jolly joker temék, mindenre használom, kézmosásra, néha arcra, tusfürdő helyett, de még hajmosásra is, ha éppen nincs kedvem máshoz. Elég gyakran kell kezet mosnom. Utántöltőben szoktam venni és habflakonba töltöm át háromnegyed részben vízzel hígítva, kézmosás után pedig rögtön használok egy icipici sheavajat. Így nem szárít egyáltalán. Ha samponként használom, a hajam megtartja a hullámait, nem lapul le és nem puhul el, nem zsírosodik hamar. Gondoltam, hogy együtt használom a maradék samponjaimmal, hogy azok is fogyjanak el, de lehet inkább áttérek csak rá, azokat meg kihajítom, sokkal jobb. Arctisztítóként nagyon kíméletes (itt is a habot használom), de mégis jól tisztít (sminket nem tudom, hogy szedi le, én arra micellás vizet szoktam használni, de amúgy nem sminkelek mostanában). Az illata kellemes enyhe, annak ellenére, hogy a parfüm az INCI lista közepén van. Ráadásul olcsó is. Amúgy, ha jól láttam, a flakonon lévő eredeti feliratok sehol nem írják, hogy csak kézmosó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 19.

Voros

2021. november 16.

Pont amiatt vettem, hogy kíméletesen tisztítsa a kezemet. De a parfümös társa gyengédebb.. nagyon szárítja a bőrömet. Nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 16.

Blenheim

2021. március 29.

Azert vettem, hogy kontaktlencsezes elott megmossam vele a kezem. Nem szaritja a kezem egy kezmoso sem, de a szememet igen, foleg ha tul van parfumozve. Kb egy honapja veresre szaritotta a kezem ez... eleinte azt hittem, hogy a hidegtol van (sosem volt meg ilyen). Ugy nezett ki a kezfejem, mintha elso ranezesre ekcemas lett volna (lattam mar olyat, es nem az volt), hiaba kentem barmivel nem mult el, nem gyoztem rejtegetni 🙄 Nem ajanlom....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 29.

in0ra

2021. március 19.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos borzasztóan kiszárította a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos borzasztóan kiszárította a kezemet.

Birkin22

2021. február 20.

Érzékeny bőrre jó, de azért ez is szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Érzékeny bőrre jó, de azért ez is szárít.

kiskacsa480

2021. január 17.

Az utántöltőt vettem meg pont amiatt mert akármilyen krémszappant veszek, mostanában mindegyik szárít. Gondoltam ez nem fog mert a többi med termék mind bevált, de sajnos ez annyira nem jött be mert ez is szárít minimálisan. Lehet, hogy az év többi részében jó lesz, de most télen ez nekem nem lesz favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Mildi

2021. január 7.

Az ekcémától és a fertőtlenítőktől kirepedezett kezemen csak ezt a szappant tudom tudom elviselni. Jól tisztít, nem irritál, nem szárít. Az illata leginkább semleges szappanillat. Nagyon szuper, rengetegszer újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 7.

Gica81

2020. július 9.

Az utántöltő változatát vettem meg. Jó illatú. Szerintem nem szárítóhatású egyáltalán, de nem is a hidratáló. Árban is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

bugeyes

2020. április 21.

Teljesen korrekt ár, én utántöltős csomagolásban vettem. Nem szárította a bőröm és nem irritálta, de a márka többi szappanja is tudja ezt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sorbitol h 1 1