Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsanci02, Módosítva: 2014. július 9.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

pH-bőrsemleges, 24 órás védelem, Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz alumíniumsókat! 50ml

babszem81

2018. január 23.

Tetszene, de az a fránya parfüm nem kéne bele, mert allergizálok rá piros foltokkal. Szárazon tart, nem szükséges újra kenni napközben. Szinte semmi illata. Vegyék ki belőle a parfümöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 23.

Virvatuli

2016. július 8.

Nagyon megörültem neki, hogy alumíniummentes, és még az ára is ilyen jó. Az illata finom (ezért kap két csillagot), de pár óra múlva sajnos konkrétan büdös leszek tőle, pedig nem vagyok nagyon izzadós. És ez a többi alumíniummentes Balea deóra is igaz, amit kipróbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 8.

eviszv

2015. október 20.

Ez volt az egyik alumíniummentes, aminek esélyt adtam. Kár volt. Sem az izzadást, sem a szagokat nem gátolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

senskin

2015. augusztus 7.

Nagyon sz@r. Még anyukámnak sem tetszett. Semmit nem ér. Elnézést a kifejezésért, de szó szerint.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

orafka

2015. június 3.

ugyanúgy izzadok tőle, mint nélküle. az illata kellemes, de nem tart egész nap :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

HDR

2014. december 29.

Férjemnek vettem, mert érzékeny a bőre. Ki nem ütötte, de nem is gátolta meg azt, amit meg kellett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

tothdetty22

2014. szeptember 4.

Végre egy Balea dezodor ami nem alumíniumos :) Nekem bevált, igaz, hogy ettől is izzadok, de nekem az alumíniumos dezodorok sem segítettek. Az illata kellemes. Én elégedett vagyok vele és már megszoktam , hogy izzadok, bármit is használok. De legalább ebben nincs alumínium :) 4-est kap, mivel 5-öt annak adnék, amitől egyáltalán nem izzadok. Talán egyszer megtalálom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

niki33

2014. július 21.

Nagy reményekkel vettem ebből a dezodorból rögtön kettőt, annyira megörültem neki, hogy alumínium-mentes. Sajnos az első dezodor felénél már kipirosodott a hónaljam,nem is kicsit. Sajnálom, mert az ára kedvező, az illata sem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.