Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Kézkrémek

A Balea Med termékeket kifejezetten az érzékeny, allergiára hajlamos bőr igényeinek megfelelően fejlesztették ki: pH-bőrsemlegesek, kíméletesen ápolják és védik a bőrt.

minibear

2017. január 17.

Az állaga és az enyhe illata még rendben van, de sajnos a téli hidegtől kiszáradt kezeimnek nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Schmetterling

2016. november 4.

Az állaga, illata kellemes, hamar beszívódik a krém, viszont a hidratálását inkább közepesnek mondanám. Ennyiért megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Melda

2016. szeptember 25.

Könnyen beszívódó korrekt kézkrém, nem hagy ragacsos, zsíros utánérzetet a bőrön. Az illata semleges, kicsit niveás, de lehetne picit enyhébb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

lillyofthew

2016. május 9.

Tökéletes választás a sok kézmosás miatti szárazság kezelésére. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

jregi

2016. április 26.

Hidegebb időszakban hajlamos a kezem a szárazságra, nem ez volt az első kézkrém amit kipróbáltam. A legtöbbel az volt a gondom, hogy nagyon nagyon nehezen szívódtak be, pedig figyeltem a krém zsírosságára is. Viszont ez a balea kézkrém nagyon jó. :) Nem túl zsíros, könnyen beszívódik, nagyon jó illata van és ápolja a kezem. Sajnos kiárusítás során vettem meg a dm-ben. Nem tudom, hogy kaphatók-e még a drogériákban. Kár lenne levenni a polcokról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Vanília

2016. február 5.

Nem rossz kézkrém, könnyen beszívódik, sőt szinte pillanatok alatt el is tűnik a bőrben, de őszintén szólva többet vártam tőle - mégpedig kevésbé intenzív illatot és erősebb ápoló hatást, puhább bőrt. Az eddigi drogériás kézkrémeknél nem nyújt többet és nem fogom újravenni, de hozzáteszem, hogy ezzel együtt is megér négy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 5.

Agi104

2015. október 1.

Egészségügyben dolgozom, naponta legalább 50- szer fertőtlenítem a kezem, ez teljesen tönkreteszi a bőrömet de ami tovább rontja a helyzetet az az, hogy hideg vízzel mosom a munkahelyemen és a tél. Na, ez a 3 így együtt, véres repedezést hoz magával és borzasztó fájdalmat az egész kézfejemen és a csuklótájon.
Ez az egyetlen egy krém, ami nem bántja tovább, hanem helyreteszi.
Nekem nagyon bevált, csak ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Ez az egyetlen egy krém, ami nem bántja tovább, hanem helyreteszi.
Nekem nagyon bevált, csak ezt használom.

Anada

2015. március 20.

Nekem sajnos nem nagyon vált be... Használom naponta többször, de nem kezd a szárazsággal mégse semmit, pedig szeretem a balea med termékeket, de ez most nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

onessin

2013. december 22.

Nagyon-nagyon szeretem!!! És erre akkor kell rájönnöm, mikor már alig van benne:) Még kb másfél éve kaptam nővéremtől, és bevittem munkahelyi krémnek, de olyan ritkán volt időm használni, hogy még nem fogyott el:) A héten viszont eléggé kiszáradt a kezem a hidegtől, és elkezdtem napi rendszerességgel használni! Ez egy csodaszer:) Nagyon jól helyrehozta a bőröm, és hamar is beszívja a krémet, bár marad egy sikamlós utóérzet, gondolom a glycerintől, de nem zavar..sőőt, szerintem nagyon jó kis krém, télre mindenképpen ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

lbohuska

2013. október 10.

Hát, ennek nem örülök... :( Tényleg megszűnik? Én a múlt héten még vettem, igaz Ausztriában. vagy csak otthon nem forgalmazzák már?! Most próbáltam először és teljesen odáig vagyok érte én is!! Még sosem volt olyan kézkrémem, amivel napközben is szívesen kentem volna be a kezem, de ez pillanatok alatt beszívódik és abszolút nem hagy zsíros érzetet maga után! Nagy kár lenne érte....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin