Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 1.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló kézkrém allantoinnal és jojobaolajjal. Megvédi az igénybevett kezeket a kiszáradástól, nem hagy zsíros érzetet, és gyorsan felszívódik. A kezek puhák és rugalmasak lesznek. Vegán termék.

nefelejcskoszoru

2021. április 20.

Könnyen felszívódik, kellemesen megnyugtatja a bőröm. Van benne illatanyag, de nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

JVica98

2020. április 7.

Ez a kézkrém valami csoda 😍😍 a kezeim nagyon ki tudnak száradni, és sok kézkrémet próbáltam már, de ez a krém tette teljesen rendbe 🤗 gyorsan beszívódik, és az illata is kellemes.. nekem nagyon bevált 😊😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

Candy21

2019. május 23.

Folyósabb állagú krém gyorsan beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet. Nem hidratálja a kezeket annyira csak szintén tartásra jó. Amit nem szeretek benne az az illata nekem nagyon nem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Milva07

2019. április 20.

Nagyon enyhe, kellemes illatú, kissé folyósabb krém. Könnyen felszívódik, pár pillanat után lehet nyugodtan bármit fogdosni, nem ragacsos, nem maszatol. Én szinten tartásra használom a munkahelyemen, óránként többszöri kézmosás után. Bevált, de akinek kirepedezett, kérges, durva keze van, nem fogja helyrehozni. Ahhoz ez kevés lesz, de akinek csak átlagos ápolás az elvárása, nem fog csalódni. Ár /érték arányban erős négyes, mert van ennél jobban teljesítő, ilyen árú krém, amitől már el lehet várni egy kis csodát is. Én egy euró körül szoktam venni, kb. 320 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 20.

magdus.kis

2017. február 5.

Nekem nagy kedvencem ezen a télen. Extra száraz a kezem ebben a hideg időben és gyönyörűen rendbe teszi a kezeimet. Ajánlom! Ráadásul az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil