Balea

Ár:   270 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. január 9.

Kategória:   Dezodorok

Alumínium-mentes dezodor érzékeny bőrre. PH-bőrsemleges, ezért érzékeny bőrre kiváló. 24 órás védelmet nyújt.

Aprilla

2017. október 3.

Most ősszel vettem. Az illata (ilyen savanykás, nem édes) elsőre nem volt szimpatikus, de felkenve egy kis idő után enyhül és egyáltalán nem zavaró. Pozitívuma: Nekem eddig jól teljesít, nincs sok káros összetevő benne (kb ennek a deo-nak van a legszebb összetevőkből álló listája) és olcsó. Negatívuma: Lassan szárad.

24 órás védelmet nem biztosít,de annyi idő leforgása alatt egyszer zuhanyzik az ember. Foltot nem tudom,hogy hagy-e fekete és fehér felsőn. Ha azzal is próbálkoztam, ismét visszajövök korrigálni a csillagokon (ha pedig nem,akkor az azt jelenti,hogy nem hagy foltot).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 3.

Lujzimadar1991

2017. július 5.

Nem egy nagy termék, de esti fürdés után jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Nem egy nagy termék, de esti fürdés után jó :)

mekhrba

2016. december 27.

Alumíniummentes dezodort kerestem ès erre esett a választásom. Olcsó volt, az első pár használatnál használt isvalamit, utána már semmit, büdös lettem tőle. Otthonra hètvègente elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

niksss00

2016. október 24.

Ez a dezodor egy nagy nulla. Én is az aluminiummentesség miatt vettem meg, nem volt drága ugyan, de még annyit sem ér. Nem végzek fizikai munkát, nem sportolok, büdösödős sem vagyok, viszont ettől a dezodortól rosszabb volt, mintha be sem kentem volna magam semmivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

lady_jellyfish

2016. október 9.

Nekem tetszik a semleges illata, és ami a legjobb, hogy ALUMINIUMMENTES!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

Nekem tetszik a semleges illata, és ami a legjobb, hogy ALUMINIUMMENTES!!!

bodni

2016. október 6.

Golyós dezodorban, leginkább a neutrális vagy tisztaság esetleg citrusosat szeretem és ezeket inkább a női deók közt lehet megtalálni.
Kipróbáltam ezt az illata és leginkább az alumínium mentessége miatt.Olcsó de nagy csalódás.A testszag jelentkezett ez gondolom az alumínium hiánya miatt meg is marad ezeknél a deóknál.És a férfiak izzadtságszaga más is gondolom nem feltétlen erősebb csak más.Egy idő után eléggé viszketett a hónaljam így leálltam vele.Két csillagot adok, nálam ennyit ért sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

sunshinenymph

2016. szeptember 10.

Ez talán minden idők legrosszabb deoja. Nem vagyok büdösödős, de reggeli fürdés után ezt felkenve alig pár óra múlva szagom van. Ennél az is kellemesebb ha egyáltalán semmit sem használok. Kidobom. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Matilda

2016. június 5.

A 'med' jelzővel engem meg lehet vásárolni, mert elég érzékeny a bőröm, de sajnos ez a termék nem sok mindent tud. Az illata minimális volt, ami nagyon tetszett, de a hatása közel 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

dorottyaw

2015. december 4.

Nem vagyok az a pazarlós, kidobós fajta, de ez a kukában landolt. Az illata tetszett, ezért vettem meg, pechemre pont nyáron a legnagyobb melegben. Sok kellemetlen élményt okozott azalatt az egy hét alatt, amíg használtam. Kritikán aluli...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

lumiukko

2015. május 3.

A legrosszabb deo, amit valaha használtam, pedig jó ideje használok már alumenteseket, tehát nem itt van a gond. Izzadásgátlást semmilyen alumentestől nem várok, tehát nem itt bukott meg. Először is van, hogy egy óráig kenegetem, és alig jön belőle valami, van, hogy 2 húzással már elég. Az illata nem egy nagy szám, elmegy. De épp a feladatát nem teljesíti, ugyanis a szagok kialakulását egyáltalán nem gátolja. Nem vagyok egy nagy izzadós, nem szokott nagy problémám lenni a dezodorokkal, de ennek a használata mellett nem tudom szépíteni, egyszerűen minden alkalommal büdös lettem. Úgyhogy max csak laza otthon ülésnél merem felkenni, akkor hatásos egyedül. Borzasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate