Balea

Ár:   419 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea Med pH-bőrsemleges sampont kifejezetten az érzékeny fejbőr ápolására fejlesztették ki. A természetes 5,5 pH-érték segít megőrizni a bőr természetes védőrétegének az egyensúlyát és védi a kiszáradástól. Stabilizálja a hajszerkezetet, ápolja a hajat és a fejbőrt. A szappan- és alkálimentes sampon kifejezetten alkalmas a mindennapos hajápolásra. A B5-provitamin gondoskodik a sima, dús és selymes hajról. Cukortenzidekkel.

hvikcsu

2016. február 15.

A hajam borzalmas lett tőle, ezért ecsetmosásra használom. :D Arra tökéletesen megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 15.

Zaynab

2016. február 4.

Én is a másik Balea Med sampont akartam megvenni, aztán itthon vettem észre, hogy ezt hoztam el a DM-ből. Az illata gyöngyvirágos, legalábbis én erre asszociálok, ha megszagolom.
A hajam valóban fényes lesz tőle (ahogyan azt valaki már tapasztalta magán), de nekem ez csak pár napig tart és főleg a hajam középső részén.
A Balea Oil Cure-ról váltottam erre. Attól talán jobban viszketett a fejbőrőm mint ettől, de még így is sokat vakarom a fejem. A hajam nagyon de nagyon korpás tőle.
Számomra nem ez az igazi sampon, de most már elhasználom ami megmaradt a flakonban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 4.

weird

2016. január 5.

Ti melyik DM-ben kaptatok ilyen sampont? voltam már 1-2 dmben és sose láttam sajnos:( Esetleg tud valaki még olyan ph semleges sampont ami nem horror összegbe kerül?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

eidrika

2015. december 28.

Szerintem nagyon jó sampon! Olcsó és nem viszket tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Szerintem nagyon jó sampon! Olcsó és nem viszket tőle a fejbőröm.

bella4

2015. december 14.

Szerintem elég jó sampon, bár a hajam nem lesz tőle extra, viszont a hiperérzékenysége nem jön elő a fejbőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

zso123

2015. december 2.

Nagyon jó sampon, nekem bevált. Hosszú ideig ez volt az egyetlen, amit elviselt a fejbőröm, aztán egy idő után sajnos ettől is borzasztóan viszketett, ám egy Biodermás - gyógyszertári hajszeszes kúra után ismét ehhez tértem vissza, és úgy tűnik, ismét egymásra találtunk. :)
Az illata kellemes, balzsam használata nélkül is puha, könnyen fésülhető lesz a hajam tőle, és bár gyorsan zsírosodik, nem sokkal, de egy fél nappal kitoltam a hajmosást általa. Az ára pedig mindehhez kiváló. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

hzsuzs

2015. november 19.

Nekem nagyon bejön ez a sampon, jól habzik, jól tisztít, nem túl drága. Szépen ki tudom fésülni a festetlen derékig érő szőke hajamat. Én 1 héten 2x mosok hajat. Egy hiba van, sokszor nem lehet kapni a dm-ben, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Adeline

2015. november 16.

2013. április 12.
Szerintem nagyon jó. Lassan 10 éve festetem a hajam, ami nagyon megviselte a fejbőrömet is. Samponról samponra váltottam, hátha egyszer megtalálom az igazit. Tök véletlen akadtam rá a boltban, mondom legyen. Egy próbát megér. Imádom! Teljesen rendbe rakta a fejbőröm! Azóta nem zsírosodik olyan gyorsan, nem szárít és még a hajam se töredezik tőle. Gyorsétteremben dolgozom, szóval elég sűrűn kell hajat mosnom, de ettől nem lesz zsírosabb vagy söprűsebb! :)

Update:
2015.november 16.

Azóta is ezt a sampont használom! Néha-néha veszek másfajtát, de csak azért, mert nincs abban a dm-ben ahol épp vagyok és sos kell sampon :D
Mivel a hajam gyorsan zsírosodik, ezért elég sűrűn mosok hajat, de ezzel a samponnal nem gond. Sokan megjegyezték, hogy nagyon puha és rugalmas a hajam. Szeretem, hogy hajmosás után mindig fényes a hajam tőle :D
Természetesen használok mellé hajbalzsamot meg hajvégápolót, de erre nem a sampon hiányossága miatt van szükség. Nyilván ha minden problémára jó lenne nem 400 forintba kerülne ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

2013. április 12.

Update:
2015.november 16.

Noncs

2015. november 12.

Már 3 hete haaználom és bevált. Nem viszket tőle a fejbőröm, és a hajam is szépen tisztítja de nem nehezíti el. Összességében jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Azsni

2015. november 11.

Imádom ezt a sampont, nagyon bevált! Nem szárítja a hajam, sem a fejbőröm, kíméletesen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Lactate