Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2014. június 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz illatanyagot, színezékez, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket. Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Lora

2014. június 4.

Arclemosóként használom, este zuhanyzás közben, reggel pedig arcmosásnál. Este a sminkemet micellás vízzel távolítom el, viszont szükségét érzem, hogy még használjak utána valamilyen más lemosót is, mert a micellás vizek után kicsit ragadós érzetű marad a bőröm. Ez a tej nagyon bevált, ár-érték arányban is verhetetlen. A flakon kereken kettő hónapig tartott ki, egyáltalán nem irritál, kellemes használni. Tőlem maximális értékelést kap :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

PAncsi79

2014. május 2.

Sminklemosásra használom nedves arctisztító kendővel kiegészítve, nálam szuperül működik, a szemsminket is szépen letisztítja és nem csípi a szemem (remélem később sem fogja).
Szépek az összetevői, számomra ez 5 csillagos termék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

Szépek az összetevői, számomra ez 5 csillagos termék :)

kontrakcio

2014. április 26.

5 csillagot akartam neki adni, de aztán tegnap kipróbáltam szemsmink leszedésére, és azt hittem megvakulok, annyira csípte a szememet. Úgyhogy nem is tudom, leszedné-e, mert inkább gyorsan lemostam. :) No mindegy, ettől függetlenül az arcom többi részére nagyon jó, tisztít, nem szárít, puha utána a bőröm, de azért ez a szemcsípés meglepett, mert szépek az összetevői és amúgy sem sűrűn tapasztalok ilyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

szupiné

2013. december 30.

Egy nagyon szárító arctej után váltottam erre a csodás összetevőjű termékre, és 2 (!!!) nap után érzem a változást! A sminkemet nem szedi le, de pont arra használom a sminklemosót, úgyhogy ezt nem is várom el tőle. Én vizes arcra felviszem, kenegetem, majd lemosom,úgyhogy így nem érzek a végén zsíros réteget. Nagyon örülök, hogy megtaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

csontosmeggymag

2013. december 25.

Nem vagyok maradéktalanul elégedve ezzel a lemosóval, mert nem hozza le maradéktalanul a sminkemet csak jó pár szempilla elveszítése után. Ár-érték arányban nálam három csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

dorcsiii

2013. november 23.

Nekem ez a kedvenc arclemosóm! Nagyon szeretem! Meg az összes Balea sensitive terméket. Ár/érték aránya is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Orsee

2013. november 15.

Nekem bevált, mert allergiára hajlamos a bőröm. Nem szárít, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Nekem bevált, mert allergiára hajlamos a bőröm. Nem szárít, jól tisztít.

Szilvia22

2013. szeptember 25.

Én szeretem,szerintem teljesen jó,hogy nincs tele mindenféle káros anyaggal.A sminket szépen leszedi és jól is hidratál,már amennyire ezt egy arctisztító tejtől elvárnánk! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Rubita

2013. július 16.

Szerintem szuper, már sokadjára veszem ezt. Ár-érték arányban abszolút megfelelő. Szépen leszedi a jobb minőségű spirált is, és többszöri törlésre sem csípi a bőrt, szemet. Picit utána olyan olajos marad a bőr, úgyhogy nekem pl. már nem is szükséges utána hidratálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Ivett93

2013. július 11.

Sminkeltávolításra vettem. Olyan terméket kerestem, ami nincs tele mű dolgokkal, az összetevők listája alapján döntöttem úgy, hogy megpróbálkozom vele. Szépen eltávolít minden szennyeződést, de használat után javasolják, hogy mossuk át az arcbőrt (ha nem így teszünk, akkor sem lesz gond, de nagyon csillog tőle az arc és zsírosít). Hajlamos az arcom pattanások megjelenésére, de ez a tej nem tömítette el a pórusaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).