Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: lola9079, Módosítva: 2016. július 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket, szilikont és paraffinolajat. A Balea Med Ultra Sensitive nappali krém hatóanyag összetétele révén speciálisan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja és hidratálja. Értékes hatóanyagai, az E-vitamin, a panthenol és az allantoin megnyugtatja az érzékeny és irritált bőrt, ápolja és hidratálja azt. Védi a bőr sav védőköpenyét és segít helyreállítani annak természetes egyensúlyát. Az UVA/UVB-szűrő segít megelőzni a fény okozta idő előtti bőröregedést.

Ideális a mindennapos smink alapozásául.

Szonya

2016. július 11.

Na, ezt most nagyon nem értem. Én még jócskán látom ezt a krémet a polcokon a Q10-es, az intenzív és az éjszakai változatok mellett. Ha valaki most azt mondja nekem, hogy kifutó termék, és már nem fogják gyártani, akkor hülyét kapok, és felvásárolom a teljes készletet.
Magáról a krémről: imádom. Nagyon jól hidratál, nem okoz kiütéseket, pattanásokat, "mindenmentes", olcsó és könnyen elérhető. Mostanában kenegetem az Uriage Toléderm-jét, és hát... eddig ez a Balea jobban bevált. Valamiért imádja a bőröm. Ha valami új dolog vagy sminkszer kiütött, akkor ezt kenem fel rá, akár éjszakára is, és szépen lenyugtatja. Egy bajom van vele, hogy a zsíros bőrömnek kicsit sok. Tényleg kiakadok, ha leállnak a gyártásával, és majd kijönnek valami újjal, amibe beledugdosnak alkoholt meg ilyeneket (lásd az éjszakai krémje).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Divaldia

2016. május 19.

Kellemes kis krém, nincs erős illata, jól hidratál. Smink alapnak is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Kellemes kis krém, nincs erős illata, jól hidratál. Smink alapnak is jó.

Ivettlany

2016. április 6.

Egyszerű hidratáló, de pont emiatt szeretem. Az állaga is nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

Egyszerű hidratáló, de pont emiatt szeretem. Az állaga is nagyon rendben van.

Dorathea

2016. március 21.

Elfogyott a Mizon hyaluronsavas hidratálókrémem, amit a vége felé nem éreztem elégnek. Valamitől nagyon vízhiányos volt a bőröm :/
A termékcsalád intenzív krémjétől féltem hogy túl sok lenne, mert azrt mégis csak zsíros a bőröm, úgyhogy végül ezt vettem meg.
Hát ennek is elég sűrű az állaga, de az első hetekben ezt nagyon szerettem benne, jól esett a vízhiányos, hámló bőrömnek, amit meg is szűntetett.
Az állagához még hozzátartozik, hogy engem gyógyszertári kenőcsre emlékeztet, és a szaga is olyan volt az első napokban. Utána megszoktam, már nem is érzem. A vízhiány elmúltával már néha utáltam az állagát, mert olyan nehéznek éreztem, de amúgy pikk-pakk beszívja a bőröm. Mindig a homlokomon kezdem a krémezést és mire bekrémeztem minden területet, már teljesen be is szívta a homlokom a krémet, és nincs zsíros érzetem utána.
Szóval nagyon klassz kis krém, olcsó és szerintem sokáig elég lesz. Őszi-téli hónapokra tökéletes. A melegebb időben viszont szerintem már tényleg túl sok lesz, akkor lehet visszatérek a Mizon hidratálójára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Gagibagi

2016. március 3.

Nekem nagyon bevált. Rétegzve használom, mármint rétegzős rutinban. Előtte micellás víz, hámlasztó, benton csiga gél és arra ez a termék. Nekem bevállt, így együtt remekül hidratálnak és karban tartják a bőröm. Egyszerű és nagyszerű, "csak" hidratál, de hát másra nincs is szükség, arra ott a többi termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

MademoiselleSumire

2016. február 28.

Nagyon szép összetevők, jó áron vettem. Hamar beszívódik. Negatívumot igazán nem tudnék mondani, egyszerűen csak nem elég ilyen időben a száraz bőrömre. Nyáron megint előveszem, de a jojoba olajnál többet nem tud ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

siss

2016. február 12.

Számomra egyetlen pozitívuma volt,hogy nincs illata,illetve,hogy fényvédőt tartalmaz.Enyhén naptejes mellékillata van,de engem nem zavart míg használtam.Állaga jó lenne,de olyan semmilyenke hidratálás terén.T-vonalban átfényesedik ettől is,de az arcom kétoldalt egy idő után elég száraz lett ettől a krémtől.(előtte nem volt az) Olyan gyengusz a hidratálása.Ráadásul olyan érzés volt krémezés után mintha valami réteg lenne a bőrömön.
Nem csípett,irritációt nem okozott.Rövid használat után letettem,még mielőtt szétcseszi az arcom.Még itt-ott pattanásokat is okozott,pedig nekem amúgy nincsenek.Visszatértem a Streichelzarte Pflege változathoz,azt szeretem én.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

javgke

2016. január 19.

A legolcsóbb hidratáló krémem az utóbbi pár évben. Őszre, télre épp ideális, jól hidratál. Nem okozott semmi bőrproblémát. Kevés is elég belőle, de ha nagyon megviselte az arcomat a hideg, nagyobb mennyiség is szépen beszívódik. A bőröm puha tőle, sminkelni kényelmesen tudok. Aki szeretne az arcápolás ezen részén spórolni, szerintem jó választás lehet - én inkább hámlasztókra, fényvédőre költök többet. Ne várjon tőle senki csodákat, ez a krém egy egyszerű hidratáló, de annak klassz. Csak azért nem 5*, mert hidratálóból nálam az Uriage Toléderm a csodaszer kategória, imádja a bőröm, csak hát négyszer ennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Boga24

2015. december 9.

Már másodjára vettem újra ès imádom! Könnyű kis krèm, csak úgy beissza a bőröm, szèpek az összetevői, nem okoz semmilyen pattanást vagy mitteszert. Reggel ès este is használom, kiváló sminkalap ès az esti arcmaszk után is jól hidratál. Igaz nem mattít, mondjuk ez nem is a feladata, de mègsem zsírosítja az amúgy zsíros bőröm. Ez az első arckrèm amit újra vettem, az èn szuper èrzèkeny arcomat minden bántotta. Ja ès csupán csak 900 forint.
Szívem szerint 6 csillagot adnèk! :)

Update: a második tubussal is elhasználtam belőle, de most valami más után nèzek. Lehet nyáron újraveszem

Update2: csípte a bőröm ès zsirosította, semmit nem hidratált, miteszert okozott. Nem tudom mi törtènt de ez így pontlevonás :/ Talán majd nyáron..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 9.

Szívem szerint 6 csillagot adnèk! :)

Széncinke

2015. november 26.

A tubus háromnegyedénél járva véleményezek.
Ez a termék egy nagyon jó, egyszerű, minimál inci-listás hidratálókrém, azt teszi, ami a feladata, tehát hidratál. Nekem zsíros a bőröm, de a hideg (és fűtés, bár nálunk a panelban csak a csövek fűtenek, mert lezártuk a radiátorokat 6 éve,nem igényeljük, így is van 22 fok) beköszöntével elkezdett kicsit húzódni. Lehet, hogy a héten elkezdett hámlasztással is összefüggésben van. Visszatérve a krémre, megfelelőnek találom a hidratáló hatását. Nem mattít, mintha hamarabb is zsírosodott volna a bőröm tőle, de ezt nem fogom hibának tekinteni, mert előbb-utóbb mindentől kifényesedek. Van benne fényvédő, bár gondolom keveset érhet, mivel nincs spf érték feltüntetve a dobozon, ezért használok külön fényvédőt.
Olcsó, ár/érték aránya kiváló. Egyelőre úgy gondolom, újra fogom venni, amikor elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

A tubus háromnegyedénél járva véleményezek.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak