Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Dezodor spray zöldcitrom és menta illattal. 24 órás védelem.

Ella

2017. április 24.

Borzasztó. Fojtogató, tényleg WC illatosító szagú és az izzadásgátló hatásáról annyit, hogy a 7 éves lányomnak sem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Sisszy

2017. április 18.

Egyértelműen a tusfürdő miatt vettem meg, amit nagyon szerettem. Ez viszont botrányosan rossz volt. Az illata nem tartott semeddig, hatása még addig se. Sajnálom, mert egyébként jó árban volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

tátombák

2017. február 28.

Írtam én már sokat a semmitmondó egy kaptafára készült Balea illatokról, de Ő a szabályt erősítő kivétel. Ha meg kéne neveznem a legemlékezetesebbet, akkor ezt mondanám. Az egyetlen limitált, amit sajnálok, hogy limitált, a tusfürdőjéből még maradt tavalyról, alig várom, hogy újra bevethessem. Szóval emiatt bátorkodtam megvenni a sprayt még ősszel, hogy nyárra legyen szettben.

Csak itthon vettem észre, hogy alumentes. Első ilyenem, itthon várt rá az első bevetés egy semmittevős napon. Nem vagyok izzadós, olyan átlagosnak mondanám, de nem hogy a 24 órát nem tartja, de még a délelőttöt se nagyon... Az illata indokolatlanul rövid ideig tart, hatása nulla. Nem tudom, hogy az alumentessége miatt ennyire gyenge, de ez alapján nekem nem kell több ilyen. Nem vagyok én akkora ökomókus, hogy beáldozzam a hatékonyságot...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

kismadár

2016. október 10.

Az illata nekem egy az egyben mojito koktél illatú, fanyar, kesernyés, lime és menta. Nem szeretem sem a mojitot, sem a mentás dolgokat. A citrusos illatok a kedvenceim, ezért vettem meg. A dm-ben még nem zavart a menta, itthon viszont pár használat után elment tőle a kedvem, zavaróvá vált ez a koktél illat. Néha csípte és égette a bőröm, néha nem.. Érdekes. Egyébként hatásos és nagyon olcsó, szóval bár nem szerettem meg, az ár-érték arány abszolút rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

kaposztamester

2016. augusztus 23.

szúnyogirtó illat......

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

szúnyogirtó illat......

Christine

2016. július 24.

WC-illatosító szaga van, soha többé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

WC-illatosító szaga van, soha többé.

marmalade

2016. július 11.

Nekem nagyon nem vált be. Tartósnak tartós, az illatával sincs bajom, de kegyetlenül csípi a hónaljamat és pár perccel a fújás után forró érzet keletkezik. Nem tudom, milyen összetevője van, ami a többi Baleának nincs, de ez így rendkívül kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Dksungjongie

(!)
2016. július 7.

A boltban még tetszett az illata, de pár használat után wc illatosítónak érzem viszont jó lesz táska meg cipő illatosítónak :D egyszerűen túl citrom illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

balazsdora

2016. június 30.

Háááát. A hatása nem rosszabb, mint a hasonló Balea alumíniummentes deoknak, de az illata... Jaj, valamiért nagyon nem. Túl tömény, túl sok. Pedig szeretem a citrusos illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 30.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Citral, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol