Balea

Ár:   849 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2021. augusztus 25.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szemkörnyékápoló roll-on férfiaknak, zöldkávé és hialuronsav kivonatával felfrissíti és energiával tölti fel a fáradt szemkörnyéket. Masszíroz, hűsít, csökkenti a szem alatti karikákat és duzzanatokat. A hialuronsav megköti a vizet, így hosszantartóan hidratál. Garantált a friss és üde férfi arcbőr. Speciálisan az érzékeny férfi szemkörnyékre lett kifejlesztve.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parfümmentes, parafinmentes/ásványiolaj mentes, parabénmentes, nanoanyag mentes, színezőanyag mentes, alkoholmentes, alumíniummentes vegán termék.

Nestafan

2022. június 30.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem rossz a termék, de semmi extra. A hűsítő hatás megvan, viszont a karikák nem múlnak el használata nyomán.. :D. Hamar beszívódik nekem is. Az adagolása nem egyszerű, amelyik szememen kezdem ott jön belőle pont elég, viszont a másikon már alig.
Nem újra vevős. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

Nem újra vevős. :(

Bori0231

2022. április 11.

Nem olyan rossz ez szerintem. Reggel használom, kifejezetten frissít, jól esik a hideg görgő golyóval eloszlatni a terméket, hamar beszivodik.
Problémát nem okozott, szép inci.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

Problémát nem okozott, szép inci.

Kitsyke

2022. március 30.

Ha többet kenek fel akkor hűsítő hatása van...sajnos nálam elég rossz a tubus, nagyon sok jön ki belőle és muszáj vagyok elkenni az ujjammal. Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

Csutak

2021. december 20.

Nem egy nagy was ist das sajnos, viszont azt szerettem benne, hogy fémből van a görgője, így reggel jól esett, ébredés és arctisztítás után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

KisTigris

2021. október 16.

Tetszik a hideg görgő, több jó nincs is benne. Nem hiszem, hogy használ, de ha már megvettem, elkenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 16.

Bettike92

2021. január 26.

28 éves vagyok, különösebben nem ráncosodom még. 2-3-at elhasználtam belőle. nem tudom, hogy csinált-e valami csodát, talán picit hidratál. de reggelente jól esik, mert hűsít és segít felébredni. egyelőre nem veszem újra, valami komolyabbra váltok megelőzés céljából

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Kisviola

2021. január 14.

Sajnos nekem nem vált be. Csípi a szem alatti területet minden egyes alkalommal,és nem látok semmi pozitiv hatast.Probalom elhasználni,de nem veszem ujra az biztos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

juud30

2020. október 28.

Párom is ilyet használ, néha én is használom. Nem csodaszer, de ápolja a szemkörnyéket, a karikákat nem igazán szünteti meg. Szerintem ha elfogy, másikat próbálunk ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

lucisunderground

2020. augusztus 21.

Nekem nincsenek nagy karikáim, de gondoltam arra a kicsire jó lesz mivel nagy hypeot kapott. Sajnos semmi hatását nem éreztem. Azt hittem majd egy kis reggeli ébresztőnek jó a kávé mellé, még arra sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

potimano

2020. június 24.

Harmadjára vettem újra amikor eszembe jutott, hogy még nem írtam róla véleményt.
Gondolom magától értetődik, hogy ezek után mennyire szeretem! Főként megelőzés miatt használom, és tényleg látom a változást a szemkörnyéki apró ráncokban mikor használom, és akkor amikor nem. A fém applikátora külön pozitívum, nagyon szeretem a hűsítő érzést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.