Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkenti a sötét karikákat, hűti, "újraéleszti" és frissességgel látja el fáradt szemét.

• A Q10 Eye Roll-energia ellensúlyozza a fáradság jeleit,
  • A Q10 és a zöld kávé új energiával tölti fel a fáradt szemet,
  • Csökkenti a sötét karikákat és a puffadtságot,
  • Masszírozásával hűsítő hatású,
  • Biztosítja tartós nedvességet,
  • Az értékes lipidek rugalmassággal látják el a bőrt.

potimano

2020. június 24.

Harmadjára vettem újra amikor eszembe jutott, hogy még nem írtam róla véleményt.
Gondolom magától értetődik, hogy ezek után mennyire szeretem! Főként megelőzés miatt használom, és tényleg látom a változást a szemkörnyéki apró ráncokban mikor használom, és akkor amikor nem. A fém applikátora külön pozitívum, nagyon szeretem a hűsítő érzést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

MiniMaus7

2020. május 7.

Kellemes hűsítő hatása van ennek a kis görgőnek, reggelenként segít felébredni. Viszonylag jól hidratálja a szemkörnyéket, hamar beszívódik, nem irritálja a szememet sem, pedig sokszor érzékeny. Amikor ezt használom egyértelműen látszik, hogy jó hatással van a szempilláim növekedésére, ha másért nem is de ezért megéri nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

CatsOnCocaine

2020. április 24.

Ezt a szemkörnyékápolót akkor vettem meg, mikor még gimis voltam. (Azt hiszem azért vettem le polcról, mert a színei és az egész dizájn arra emlékeztetett, mikor A Bolygó Kapitánya című mesében megidézik a Bolygó kapitányát... Vagy valami gagyi Backstreet Boys klip. Olcsó is. De ez most mindegy).
Karikás a szemem. Legalább annyira, mint egy metamfetamin függő mosómedvének. Akkoriban hiú ábrándjaim voltak, hogy ezek a dolgok majd enyhítik a sötét köröket. Ez a szemkörnyékápoló tényleg nagyon kellemes érzést kölcsönöz, mikor fáradt a szemed. Lehűti, megnyugtatja, és ha még nem is látszik fizikai változás, mindenképp jobban fogod érezni magad tőle.
Ugyanakkor szeretném eloszlatni a kételyeket. Sorstársaim, akik évek óta sötét karikákkal küzdötök a szemetek alatt, ami akkor is ott van, ha eleget alszol, akkor is, ha 33 liter vizet iszol meg naponta, és akkor is, ha blokktégla nagyságú c-vitamin tömböket oldasz fel valamiben, és magadra kened: Azok nem fognak sajnos eltűnni. A bőröd pigmentáltabb azon a területen. És ez sajnos tud sötétebb lenni, ha nem alszol, vagy iszol eleget, de világosabb nem. Legalábbis nekem ez sok éves tapasztalatom...
Vannak erre speckó módszerek, amelyek "fakítják" a pigmentsejteket, de azok nem ezek a szemkörnyékápolók.
Szóval ha el akarod tüntetni a karikákat, amik évek óta vannak: NE VEDD MEG.
Ha csak fáradt a szemed, és emiatt kicsit táskás, és szeretnéd, hogy jobb legyen: Próbáld ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Szóval ha el akarod tüntetni a karikákat, amik évek óta vannak: NE VEDD MEG.

Pongyos

2020. február 23.

Hűsít, de más hatását nem tapasztaltam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

Hűsít, de más hatását nem tapasztaltam

sophiie

2020. február 11.

Szép INCI-je van, illatanyagmentes és praktikus a kiszerelése. Hűtőben tárolom, így nagyon frissítő a használata. Nem vettem észre, hogy hidratálná a szemkörnyékemet, illetve a szempillanövesztő hatásáról sem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Lilluc

2020. február 5.

Nem tudom igazából, hogy miért vettem meg.
A hűsítő érzeten kívül semmit nem vettem észre. Valóban kellemes, ahogy masszíroz, meg hűsít, de nálam ennyi.
A sötét karikákkal és a puffadtsággal semmit nem tett. Nem veszem újra, de elhasználom.
Viszont meglepetésemre nincs férfias illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Nem tudom igazából, hogy miért vettem meg.
Viszont meglepetésemre nincs férfias illata.

Brunettee

2020. január 10.

Hogy mit is vártam ettől a terméktől, azt nem igazán tudom. A hidratáló krémemet minden gond nélkül használom szemkörnyékre is. Viszont vágytam egy kis hűsítő érzésre reggelente. Egy hónapig lelkesen használtam, és szerettem is aztán a lelkesedésem alább hagyott, így azóta nem is nyúltam érte. Nehezebb reggeleken, mikor nagyon nem érzem kipihentnek magam, akkor megváltás a hűsítő érzés, de számomra ennyi. El fogom használni, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Mia0602

2019. október 25.

Június 29.
Olvastam egy listát a legjobb szemkörnyékápolókról, ahol ez a termék jó helyezést ért el. Tetszett a SZÉP INCI, a jó ár gondoltam belevágok. 1 hónapot várt , hogy elfogyjon az előző termékem. Eljött a nagy nap! Nagyon féltem, hogy pasiillatú lesz, de nem! Az aplikátor jó nagy fémgolyó, amivel remek dolgozni. Vizes állagú cucc jön, néha meg kell rázni, hogy a golyó felvegye. Csak 2 napja használom, de kijelenthetem, hogy ennél jobb még nem volt a birtokomban! A szemem környékén a bőr olyan tapintású mint a lágy selyem. ISTENI!

Október 25.

4 hónap alatt fogyasztottam el, napi 2x használtam. A kezdeti lelkesedés a vége felé nagyon alább hagyott. Hatásában sem hozta amit az elején. Nem vártam, hogy ránctalanítson, de a selymes érzés a használata után elmaradt.
Az aplikátor egyre nehezebben vette fel a terméket, pedig már fejre állítva tároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

Június 29.

Október 25.

Pajzs

2019. október 4.

Kellemes érzés a használata, jól hűsíti a szemkörnyéket. Álmosság, duzzadt, fáradt szemek ellen vetem be, és hasznosnak bizonyult hosszú képernyőbámulás (laptop, tablet, mobil) után is. Nem ragacsos, hamar beszívódik, egy kicsit beütögetem a bőrömbe felvitel után.
Egy minimális ápolást nyújt, ugyanis tapintásra puha és selymes lesz tőle a szemem környéke, de nagyobb hidratálásra nem ezt használom.
Fel kell rázni használat előtt, mert előfordul, hogy nem veszi fel a golyó a folyadékot.
Szerelmemnek is van egy, szintén gyakran nyúl utána, olyan frissnek tűnik tőle.
És nincs benne parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Szerelmemnek is van egy, szintén gyakran nyúl utána, olyan frissnek tűnik tőle.
És nincs benne parfüm.

Erjenna

2019. szeptember 7.

Hát én őszintén imádom, ugyan a karikákkal sokat nem csinál, de a duzzanatra nagyon kellemes a görgős fej. Egy-két éve elkezdtem ujjbeggyel a pillák tövéig a felső szemhéjamra is finoman felkenni a reggeli enyhe puffadás-duzzadás ellen, és hatalmas szempillákat növesztettem néhány hét alatt. Időnként abbahagyom, akkor pár hét után feltűnik, hogy már nem akkora a szempillám, de ha újra kezdem, megint megnő, szóval nem egyszer teszteltem, nálam működik. Mindig van itthon, olcsóbb és tartósabb, mint az 1D pilla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone