Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkenti a sötét karikákat, hűti, "újraéleszti" és frissességgel látja el fáradt szemét.

• A Q10 Eye Roll-energia ellensúlyozza a fáradság jeleit,
  • A Q10 és a zöld kávé új energiával tölti fel a fáradt szemet,
  • Csökkenti a sötét karikákat és a puffadtságot,
  • Masszírozásával hűsítő hatású,
  • Biztosítja tartós nedvességet,
  • Az értékes lipidek rugalmassággal látják el a bőrt.

Mia0602

2019. október 25.

Június 29.
Olvastam egy listát a legjobb szemkörnyékápolókról, ahol ez a termék jó helyezést ért el. Tetszett a SZÉP INCI, a jó ár gondoltam belevágok. 1 hónapot várt , hogy elfogyjon az előző termékem. Eljött a nagy nap! Nagyon féltem, hogy pasiillatú lesz, de nem! Az aplikátor jó nagy fémgolyó, amivel remek dolgozni. Vizes állagú cucc jön, néha meg kell rázni, hogy a golyó felvegye. Csak 2 napja használom, de kijelenthetem, hogy ennél jobb még nem volt a birtokomban! A szemem környékén a bőr olyan tapintású mint a lágy selyem. ISTENI!

Október 25.

4 hónap alatt fogyasztottam el, napi 2x használtam. A kezdeti lelkesedés a vége felé nagyon alább hagyott. Hatásában sem hozta amit az elején. Nem vártam, hogy ránctalanítson, de a selymes érzés a használata után elmaradt.
Az aplikátor egyre nehezebben vette fel a terméket, pedig már fejre állítva tároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

Június 29.

Október 25.

Pajzs

2019. október 4.

Kellemes érzés a használata, jól hűsíti a szemkörnyéket. Álmosság, duzzadt, fáradt szemek ellen vetem be, és hasznosnak bizonyult hosszú képernyőbámulás (laptop, tablet, mobil) után is. Nem ragacsos, hamar beszívódik, egy kicsit beütögetem a bőrömbe felvitel után.
Egy minimális ápolást nyújt, ugyanis tapintásra puha és selymes lesz tőle a szemem környéke, de nagyobb hidratálásra nem ezt használom.
Fel kell rázni használat előtt, mert előfordul, hogy nem veszi fel a golyó a folyadékot.
Szerelmemnek is van egy, szintén gyakran nyúl utána, olyan frissnek tűnik tőle.
És nincs benne parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Szerelmemnek is van egy, szintén gyakran nyúl utána, olyan frissnek tűnik tőle.
És nincs benne parfüm.

Erjenna

2019. szeptember 7.

Hát én őszintén imádom, ugyan a karikákkal sokat nem csinál, de a duzzanatra nagyon kellemes a görgős fej. Egy-két éve elkezdtem ujjbeggyel a pillák tövéig a felső szemhéjamra is finoman felkenni a reggeli enyhe puffadás-duzzadás ellen, és hatalmas szempillákat növesztettem néhány hét alatt. Időnként abbahagyom, akkor pár hét után feltűnik, hogy már nem akkora a szempillám, de ha újra kezdem, megint megnő, szóval nem egyszer teszteltem, nálam működik. Mindig van itthon, olcsóbb és tartósabb, mint az 1D pilla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Chyly

2019. július 25.

Reggel, este használom kb. 3 hónapja sötét karikák ellen.
Könnyű felvinni, hűsít, nem okoz irritációt. Jól lehet rá sminkelni.
Viszont a karikáimmal semmit sem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Reggel, este használom kb. 3 hónapja sötét karikák ellen.
Könnyű felvinni, hűsít, nem okoz irritációt. Jól lehet rá sminkelni.
Viszont a karikáimmal semmit sem csinált.

goracka

2019. július 12.

Lefekvés előtt és ébredés után is használom. Szépen lehozza a puffadást, bár idő kell hozzá, szóval legalább 10-15 percet várok, mielőtt elkezdenék sminkelni. Az elszineződést sajnos nem szünteti meg, azt a piros rúzsos trükkel tudom csak mérsékelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

chistani

2019. június 29.

Ment a kukába. Nekem nem ért semmit, max hűsít, de aki puffadt szemre és sötét karikákra használná, mint én arra nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

MarosGergo

2019. április 30.

Azért adok csak négy csillagot, mert tény hogy a sötétedésen segített a szemkörnyékápoló, de a karikákat nem tüntette el.
De ettől függetlenül megéri az árát, jól hűsít, továbbá a sötétedés mértékét is mérsékelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

magyaredina

2019. április 17.

Az itteni tapasztalatok miatt vettem meg.
Én nem vettem észre különbséget a használata során.
A hűs görgő viszont jó érzés a szemkörnyéknek, ezért adok rá 3 csillagot.
Az ára jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Az itteni tapasztalatok miatt vettem meg.
Én nem vettem észre különbséget a használata során.
A hűs görgő viszont jó érzés a szemkörnyéknek, ezért adok rá 3 csillagot.
Az ára jó.

zayrra

2019. március 12.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Sajnos a karikákat nem tüntette el a szemem alól, de a puffadtságot szépen kezeli. Remekül hidratál és egyáltalán nem szárít. Picit ragacsos a felvitel után, én kézzel eldolgozom/bedolgozom így szépen felszívódik. Reggel és este használom. Párszor tapasztaltam csípő érzést, de igazából elhanyagolható. Ha elfogy sztem újra veszem, igaz a karikákat nem tűntette el, de egyszerűen és gyorsan tudom vele hidratálni a szem-környékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

lildiko

2019. február 12.

Azért vettem meg még anno, mert itt sok jót olvastam róla, de nem szeretem. A karikáimmal semmit nem csinál, bár őszintén szólva nem is számítottam rá, de egyébként mintha még csúnyább is lett volna tőle a szemem, ilyet még sosem tapasztaltam. Nekem nem tetszik az állaga, és csípi a bőröm. A szempilláimmal semmit nem csinált, pedig arra legalább jó lehetett volna. Én utáltam azt is, hogy ilyen az adagoló, mert néha semmi sem jött belőle nekem, máskor meg kifolyt belőle egy csomó, ami pocsékba ment. Így nekem ez tényleg pénzkidobás volt, még jó, hogy csak ennyi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone