Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkenti a sötét karikákat, hűti, "újraéleszti" és frissességgel látja el fáradt szemét.

• A Q10 Eye Roll-energia ellensúlyozza a fáradság jeleit,
  • A Q10 és a zöld kávé új energiával tölti fel a fáradt szemet,
  • Csökkenti a sötét karikákat és a puffadtságot,
  • Masszírozásával hűsítő hatású,
  • Biztosítja tartós nedvességet,
  • Az értékes lipidek rugalmassággal látják el a bőrt.

zayrra

2019. március 12.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Sajnos a karikákat nem tüntette el a szemem alól, de a puffadtságot szépen kezeli. Remekül hidratál és egyáltalán nem szárít. Picit ragacsos a felvitel után, én kézzel eldolgozom/bedolgozom így szépen felszívódik. Reggel és este használom. Párszor tapasztaltam csípő érzést, de igazából elhanyagolható. Ha elfogy sztem újra veszem, igaz a karikákat nem tűntette el, de egyszerűen és gyorsan tudom vele hidratálni a szem-környékem.

zayrra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

lildiko

2019. február 12.

Azért vettem meg még anno, mert itt sok jót olvastam róla, de nem szeretem. A karikáimmal semmit nem csinál, bár őszintén szólva nem is számítottam rá, de egyébként mintha még csúnyább is lett volna tőle a szemem, ilyet még sosem tapasztaltam. Nekem nem tetszik az állaga, és csípi a bőröm. A szempilláimmal semmit nem csinált, pedig arra legalább jó lehetett volna. Én utáltam azt is, hogy ilyen az adagoló, mert néha semmi sem jött belőle nekem, máskor meg kifolyt belőle egy csomó, ami pocsékba ment. Így nekem ez tényleg pénzkidobás volt, még jó, hogy csak ennyi..

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

CeCeDrake

2019. február 1.

Update: nagyon sokszor újra vettem, de tavaly már nem és az utolsót ki is dobtam. Elkezdte égetni a szemkörnyékem. Nem értem, évekig működött 🤷🏻‍♀️

2016.:
Számomra kevés a hidratáló hatása. A szemkörnyékemre mindig gondosan ügyelek. Ez nálam olyan alapdarab, amire az aktuális szemkörnyékápoló krémet felviszem. Furcsa hóbort, tudom :-D viszont karikáim nincsenek, nem azért vettem.
Más egyéb pozitív hatása is van. Tényleg nőnek tőle a szempillák.
Összességében jó. Ráncaim sincsenek, meg ráncocskák sem, de megelőzésre kiváló lehet.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

2016.:
Más egyéb pozitív hatása is van. Tényleg nőnek tőle a szempillák.

Adribogyi

2019. február 1.

Itteni jó vélemények alapján vettem meg, árban tényleg jó, de nekem egyáltalán nem használt semmit, és sokszor ragacsos maradt a szemem alja, tuti nem fogom újra venni, a vége fele ki is dobtam.

Adribogyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

BaNK

2019. január 23.

A sok ajánlás miatt vettem meg, de nekem nem vált be. A szemkörnyékemet csípte. Itt olvastam, hogy szemöldök és szempilla hosszabbításra is jó. A szemöldököm elkezdett hullani, szempillámon sem láttam semmit. Nem használtam el.

BaNK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

DistressedMaszat

2019. január 23.

Elfogyott, de nem őt vettem újra. Nem vártam csodát, hogy eltűnti majd a karikákat, de hidratálást se éreztem nagyon utána, közvetlen sminklemosás után csíp is. Elhasználom szemöldökre és szempillára, ott se vettem észre nagyon változást, hogy sűrűbb, nagyobb lenne, plusz szemöldök szál nőne vissza.

DistressedMaszat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

b_dorka

2019. január 18.

A folyadék állaga nagyon tetszik, könnyen adagolható, könnyen el tudom oszlatni a száraz bőrömön is. Reménykedtem benne, hogy ha másoknak növeszti a szempilláit, akkor az enyémnek segít, hogy ne hulljon annyira. És segített! Már újra is vásároltam.

b_dorka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

natasa

2019. január 17.

Jóleső este és reggel a hűs golyócskával körözni a szemem körül (főleg alatta). Ennyi. A karikákkal nem nagyon csinál semmit. Összességében semmi extra, teljesen nélkülözhető, tulajdonképpen felesleges.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

hadorka

2019. január 17.

Egyáltalán semmilyen hatását nem tapasztaltuk, ketten használtuk.. Se karikára, se ráncra, semmire nem reagált, nálunk abszolút pénzkidobás. Télen a hűsítő érzés sem túl kellemes, de emiatt nem vonnék le pontot - az egy pontból amúgy sem lehet már többet:)
Sajnos egyre inkább azt tapasztalom, hogy itt, a véleményeknél ami olcsó, az egyből plusz két-három pont, függetlenül attól, hogy hatásos-e vagy sem :( Nem vagyok én sem a pénztárcám ellensége, de attól, hogy valami nem kerül sokba még lehet a legdrágább is, mert totál feleslegesen veszem meg.

hadorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

rtteszvesz

2019. január 10.

Megvettem a sok ajánlás miatt, és a hosszabb szempillákért. Sajnos egy hét után elkezdte csípni a szememet. Aztán csak a szempilláimra használtam felülre, néha picit csípett, de elkezdtem az allergia elleni cseppeket. Később újra kezdtem, ekkor már a jobban könnyező szemmemsarka ki is száradt. Annyira akartam szeretni, de sajnos nem merem már a szememre kenni... :(

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone