Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az arctisztító zselé minden bőrtípusra ajánlott. Sampon-szerű krémes habot képez, amely lágyan tisztítja a borostát, szakállt és arcot. Eltávolítja a szennyeződéseket, tiszta, ápol érzést kölcsönöz. Alaposan tisztítja mind a szőrszálakat, mind a mögöttes bőrt, gondosan ápolt, puha tapintású borostát és szakállt eredményezve. Vegán