Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rocknrose, Módosítva: 2015. március 30.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő gél és sampon tengeri ásványi anyagokkal.

angie91

2018. december 10.

A párom használja rendszeresen, mindig újra veszi, meg van vele elégedve. Jó az illata és nagyon barátságos az ára is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

csokibeka

2017. december 15.

Férjemnek csak Balea tusfürdőt veszek már évek óta. Amióta ezeket használja 100%ban elmúlt a korpa, puha a bőre. Jó, hogy mindenhová használható, így nem ken habfürdőt vagy balzsamot a hajára :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

fuge7

2017. szeptember 17.

Ár/érték arányban nagyon kedvező! Nem csodaszer, hanem egy átlagos tusfürdő.
A párom szerint kellemes az illata, nem irritál, jól tisztít.
Az esetek 90%-ban ilyen tusfürdőt veszek neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Ár/érték arányban nagyon kedvező! Nem csodaszer, hanem egy átlagos tusfürdő.
A párom szerint kellemes az illata, nem irritál, jól tisztít.
Az esetek 90%-ban ilyen tusfürdőt veszek neki. :)

bettina28

2016. december 15.

Párom használta, sima tusfürdő, nem vártunk tőle csodákat, teszi a dolgát. Ennek volt a legjobb illata a baleások közül. Párom szerette. Az összetevői ehetnének jobbak de van ennél sokkal horribilis összetevőjű is 5x ennyiért. Ár érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

nicolebunny

2016. március 1.

Én is páromnak szoktam mostanában Balea tusikat venni, miután a női verziókat én nagyon megszerettem. Hála istennek, tetszik neki az illata, és puha lesz tőle a bőre. Az ára szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Dana1983

2015. március 31.

Én is a páromnak szoktam ilyet venni. :-) Meg van vele elégedve és (mint a többi Balea tusfürdőnek) jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 31.

rocknrose

2015. március 18.

Páromnak vásároltam, neki bevált és nekem is tetszik az illata. Pont ma vettem újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.