Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szappanmentes, alkoholmentes, vegán arctisztító gél, amely gyengéden eltávolítja a bőrről a szennyeződést és a felesleges faggyút. Megőrzi a bőr nedvességét. Hyaluronsavat és C-vitamint tartalmaz.

Tatsuya

2017. május 26.

Arctisztitokent nagyon jol szuperal, nem annyira ferfias az illatta viszont ennek ellenere is kellemes. Az osszeteveoi nagyon szuperek, pont ezert emeltem le anno a polcrol. Mikor legutobb venni akartam belole, mar nem talaltam csak a Q10 variansat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Izabel

2015. december 7.

A barátomnak hozta a Mikulás :D a kissé problémás bőrére. Elmondása szerint jól tisztít, nem lesz tőle száraz a bőre, vagyis tényleg megőrzi a bőr nedvességét. Használat után finom puha az arcbőr és a barátom az illatát is szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

eszlarika

2015. június 6.

Két éve folyamatosan használom, néha próbálkoztam az érzékeny bőrre való változattal, de semmivel nem tud többet így erre esett a választásom.
Könnyű használni az állaga miatt, jól habzik, nem úgy mint az Avon Clearskin 3 az 1-ben Arctisztító (korábban ezt használtam), jól tisztít, jók az összetevői is.
Általában ez szokott akcióban lenni mindig, így meg is éri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Általában ez szokott akcióban lenni mindig, így meg is éri.

Dana1983

2014. március 12.

A barátomnak szerettem volna venni a zsíros bőrére egy Balea habzó arctisztítót. Végül erre esett a választásom a kevésbé gáz összetevői miatt. A termék közepesen habzik, nem szárít, nincs benne alkohol, jó az illata és nagyon puha lesz használata után a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).