Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2013. május 19.

Kategória:   Tusfürdők

Tengeri ásványokkal.

zsigraijozsef1986

2020. november 15.

Évek óta vásárolom ezt a tusfürdőt, és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon férfias és intenzív illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

Csipetke

2019. március 15.

Párom szereti ezt is a Baleás férfi termékek közül. Nem mindig ezért nyúl az üzletben, de ezt is szokta venni. Samponként is bevált neki, kellemes finom illata van ami sokáig is érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Evie

2017. december 27.

Általában ezt szoktam venni a páromnak, de nem azért, mert én szeretném, hanem mert ő kéri ("a tengeri sósat vedd") :) Az illata nagyon tetszik nekem is, egyébként a szokásos nagyszerű Balea ár/érték arányú tusfürdővel van dolgunk :) Olcsóbb, mint a női társai...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Wonka

2017. január 31.

Jó illatú, nem szárít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 31.

Jó illatú, nem szárít

WGR

2014. július 8.

Páromnak vettem többféle Balea Men-es tusfürdőt (hogy ne legyen mindig ugyanaz az illat). Igazából mindegyiket szereti / szeretjük. Kellemes az illatuk, nem szárítják a bőrét, árban - minőségben is jók. Külön kedvenc nincs, mindegyik jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Dana1983

2014. június 5.

A barátom mindig Hydro Care 3 az 1-ben tusfürdőt vetet velem, de vettem neki próba gyanánt egy ilyet, mert jobbak az összetevői. Azt mondta, hogy nagyon jó az illata, nem szárítja a bőrét, nem zsírosítja a haját, jobb mint a másik. Szóval most már ilyet kell neki vennem, legalábbis amíg nem találok jobbat. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

liljaa

2014. március 15.

A párom használja, kellemes, mentolos illata van és nem szárítja a bőrét. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

deagle13

2014. február 27.

Tetszik az illata és nagyon olcsó. Szerintem ugyanazt nyújtja, mint a többi tusfürdő, nem vettem észre különbséget. Én 300 forintért jutottam hozzá. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

gyorgyee84

2014. február 3.

A Páromnak vettem, szereti az összes Baleával együtt. Tetszik az illata, nem olyan vad emberes:) Nem szárítja a bőrét, illata sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

szappanka

2013. július 23.

apukámnak vettem, hogy akadjon le egy kicsit a niveáról, mert az már olyan uncsi. tetszett neki ez a tusfürdő, mert jó az illata, nem erőszakos, de azért érezhető, kellemes, kicsit mentolos. hatásügyileg nem sokat mondott, mert neki elég strapabíró bőre van, de gondolom, hogy nem szárít jobban, mint az összes többi tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.