Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glau17, Módosítva: 2018. augusztus 24.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Balea MEN fátyolmaszk 24 órán át tartó hidratálást biztosít a bőrnek. Kellemes hűsítő hatással nyugtatja az igénybevett férfi arcbőrt. Felfrissült, ápolt és kellemesen ellazult bőrt eredményez. Ideális borotválkozás után.

umpalumpa

2019. január 23.

Hát azt nem tudom mit szól egy borotvált arc ehhez a maszkhoz, de nekem sokáig bizsergette az egész képemet. Nem volt kellemetlen, sőt jól jött ébresztőként (mit frische-kick) korán reggel. 2 nappal előtte legyantáztam a bajuszkámat, gondolom ezért, kicsit csípte az ajkam fölött a bőrt, de nagyon rövid ideig, nagyon picit. Levétel után kezdtem érezni a zsezsegést és enyhe hűsítést, a bőröm eléggé hidratált lett, szinte mindent felszívott a maszkból, csak egy tartalmasabb krémet kentem rá mielőtt kimentem volna a havazásba.
A hatása szuper, az ára szuper, veszek még ilyet! Egyedül az illata idegesít egy kicsit, nem igazán tetszik, mivel erős. 15 percig viszont kibírható :p
Ja, érzékeny bőrre nem ajánlom, mert utána 5 percig kicsit élénkebb volt az arcom, mintha jól megfújta volna a szél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Bisabolol, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak