Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marjam1111, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Samponok

deagle13

2014. június 4.

Nem hullik a hajam, így nem azért vettem meg, csak olvastam itt és gondoltam kipróbálom. Nem rossz az illata, de nem érzem hajmosás után azt a tisztaság érzetet. Hogy zsírosít-e azt nem tudom, mert alapjáraton 2-3 naponta mosok hajat. Nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Eremiana

2013. március 24.

A barátomnak van ez a samponja (én vettem neki), aztán egyszer kipróbáltam. Nagyon bejött, sokkal tovább bírja a hajam mosás nélkül, mint a női változattal. Azóta már magamnak is vettem. Nagyon jól tisztít, utána dús lesz a hajam.
És remélem a hajnövekedést is serkenti:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

És remélem a hajnövekedést is serkenti:)

terke29

2013. január 14.

Férjemnek vettem a tonikkal együtt,de azért én is kipróbáltam...Az illata valóban férfias,de számomra nem erős illat.Csikorgósan tisztára mostam vele a hajam,jól habzik,nem szárít,és ami számomra szempont egy samponnál:nem viszket tőle a fejem.Nekem bejön.Ha elfogyott a mostani samponom,akkor biztosan veszek egy ilyet magamnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 14.

Angelgirl

2012. december 22.

Már egy ideje megvettem, de még a Sunfleur-t használom. A flakonja nekem olyan, mint a képen. Így az illata nekem nem hasonlít a koffeinéhez, de majd meglátjuk mi lesz hajmosás után :) Az ára barátságos volt, a flakonon keresztüli illata tetszik, ezért eddig kap 2 csillagot, a többit majd használat után ;)

Update: már 2x használtam, nagyon jó illata van mosás közben is. Egyáltalán nem szárítja a hajamat, még balzsam/pakolás előtt is kellemesen puha. Tőlem 5 csillagot kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

ancsika

2012. szeptember 6.

Már nem ilyen a flakonja.Megvettem,mert nagyon hullott a hajam.Nagyon férfias,erős illata van.Kicsit korpásodott a hajam tőle,de a hullás az csökkent.Balzsam az kell hozzá,mert eléggé szárít.Lényegébe véve jó kis sampon.Én használom hozzá a hajtonikot.Az is jó.Az illatuk hajmosás után elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Antioxidánsok: Caffeine
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Methylparaben i I ta I par 0 0